شوک بزرگ به پرسپولیس / جدایی ترابی از سرخ پوشان؟

    مهدی ترابی، ستاره تاثیرگذار پرسپولیس به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش احتمالا از این تیم جدا شود.

    به گزارش شبکه ورزشی لحظه؛ پس از حاشیه های ایجاد شده در پرسپولیس به دلیل جدایی اوسمار ویرا و فسخ یک طرفه قرار داد بیرانوند احتمال جدایی مهدی ترابی از پرسپولیس نیز وجود دارد. بیرانوند به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش اقدام به فسخ یکطرفه قراردادش گرفت و با حواشی که بعد از این اتفاق به وجود آمد، به نظر می رسد باید بیرانوند را در فصل آینده در تیم دیگری ببینیم. شنیده ها از باشگاه پرسپولیس حاکی از آن است که به غیر از بیرانوند، ممکن است چند ستاره دیگر این تیم هم جدا شوند.

    مهدی ترابی ستاره تاثیرگذار قرمزها دیگر بازیکنی است که از وضعیت پرداختی های باشگاه گلایه دارد. ترابی که قراردادش با پرسپولیس به پایان رسیده، در پاسخ به پیشنهاد باشگاه برای تمدید قرارداد اعلام کرد ابتدا باید با او تسویه کامل انجام شود و بعد از آن برای فصل آینده مذاکره کنند. تا این لحظه مطالبات این بازیکن پرداخت نشده و حتی ممکن است ترابی از پرسپولیس جدا شود. این بازیکن ملی پوش پیشنهاد سنگینی از یک تیم لیگ برتری دریافت کرده و همین موضوع کار را برای پرسپولیس سخت خواهد کرد.

    آنطور که شنیدیم پیشنهاد این تیم پولدار لیگ برتری برای دو فصل به ترابی چیزی در حدود ۱۰۰ میلیارد تومان است و این پول حسابی ستاره قرمزها را وسوسه کرده است. این درحالی‌ست که سقف باشگاه پرسپولیس برای بازیکنان تاپ و ملی پوش خود چیزی در حدود ۲۲ میلیارد برای یک فصل است که قابل مقایسه با پیشنهاد تیم های دیگر نیست.

    انتهای پیام/