شکست و حذف تمام تکواندوکاران ایران در چین

تکواندوکاران کشورمان که برای حضور در رقابت‌های انتخابی گرنداسلم راهی چین شده بودند، بدون کسب مدال و سهمیه به کار خود در این مسابقات پایان دادند.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از پارس نیوز:

مسابقات تکواندو انتخابی گرنداسلم با حضور تکواندوکارانی از ۳۲ کشور به میزبانی چین  به مدت سه روز در شهر «ووشی» برگزار شد که در نهایت ۱۱ تکواندوکار ایرانی حاضر در این مسابقات با حذف از جدول مسابقات در کسب سهمیه ناکام ماندند.

در وزن ۵۸- کیلوگرم آرمین هادی پور بعد از برتری مقابل نماینده کره، به رقیبی از چین باخت و حذف شد. مهدی اسحاقی همان دور نخست به کره جنوبی باخت و حذف شد. امیرحسین گندمکار پس از کسب دو پیروزی برابر حریفانی از چین و مکزیک، به نماینده دیگری از چین باخت و حذف شد. امیررضا نیک‌سیرت نیز در وزن ۸۰- کیلوگرم برابر لهستان باخت.

ناهید کیانی در وزن ۴۹- کیلوگرم با برتری مقابل نماینده کره جنوبی و شکست به تکواندوکار میزبان، از دور رقابتها کنار رفت. آرمینا احمدی در همین وزن مبارزه نخست را به حریف چینی خود واگذار کرد و حذف شد. کیانا احمدی در وزن ۵۷- کیلوگرم در بازی اول برابر کرواسی بازنده شد.  اکرم خدابنده هم به رقیبی از چین باخت و کنار فت.

با این شرایط تیم اعزامی ایران به این مسابقات که با هزینه شخصی راهی چین شده بود، بدون کسب مدال و سهمیه حضور در گرنداسلم به تهران باز می گردد.