صالح: گرو و نیومایر می‌توانند خودشان را نشان دهند

مربی پیشین تیم استقلال می‌گوید در این فصل نباید توقعات را روی تیم استقلال بالا برد.

به گزارش شبکه لحظه :

مجید صالح، مربی پیشین تیم استقلال درباره شرایط این‌ روزهای استقلال با توجه به بحران‌های پیش آمده اظهار کرد: بازیکنانی که فصل گذشته از تیم استقلال جدا شدند، دارای کلاس فنی بالاتری نسبت به بازیکنان ورودی امسال باشگاه بودند. به نظر من زمان می‌برد تا بازیکنانی که به تیم اضافه شده‌اند، هارمونی لازم را با تیم به‌دست بیاورند. این مساله در یک نیم فصل نمی‌تواند به وقوع بپیوندد. شاید تیم استقلال باید در نیم فصل دوباره یک سری بازیکن به خدمت بگیرد تا دست کادر فنی بازتر شود تا شرایط بهتری ایجاد کند.

او ادامه داد: در حال حاضر یک زمینه برای استقلال باقی مانده است آن هم لیگ‌برتر است. یعنی باید امسال استقلال در این فصل تمرکزش را روی لیگ‌برتر و فصل جدید لیگ قهرمان آسیا بگذارد. هواداران همیشه توقع دارند و برد می‌خواهند چون تیم‌شان را دوست دارند اما در کل نباید توقعات را در این فصل روی تیم استقلال بالا برد.

صالح در ادامه اظهار کرد: در سال ۹۴ ما این معظل را با آقای مظلومی داشتیم. بازیکنانی مثل امید نورافکن، فرشید اسماعیلی، محسن کریمی، بهنام برزای و روزبه چشمی شناخته شده در آن مقطع شناخته شده نبودند. گرچه ما ۲۲ هفته در صدر جدول بودیم ولی هوادران از ما قهرمانی می‌خواستند. شاید بهترین وقت به وقوع پیوستن این اتفاق در فصل پیش بود که تیام، امید ابراهیمی، مجید حسینی، جپارف و امید نورافکن در استقلال بودند و استقلال تیم کامل‌تری بود.

مجید صالح درباره عملکرد نیومایر و الحاجی گرو در استقلال گفت: از لحاظ فنی شاید این دو بازیکن کیفیت بازیکنان خارجی گذشته را نداشته باشند ولی آن‌ها هم زمان می‌برد تا بتوانند خودشان را نشان دهند. هواداران صبر ندارند حق هم دارند چون بالاخره تیم پرطرفدار این مسائل را به دنبال دارد. باید این مساله جا انداخته شود که زمان داده شود تا به آن هدف بشود دست پیدا کرد. اگر این اتفاق نیفتاد باید تغییرات اعمال شود.

 او درباره تغییرات بازیکن در باشگاه گفت: باید دید چه سیاستی در نیم‌فصل اعمال می‌شود. آن‌ها می‌توانند بازیکن خارجی بهتر یا بازیکن داخلی خوب و کیفیت بگیرند. باید بازیکنانی به استقلال اضافه شوند که به درد استقلال بخورند. باید یک مقدار تحقیق بیش‌تری صورت گیرد تا افرادی به تیم ملحق شوند که بتوانند خلإهای استقلال را پر کنند و آن کیفیت لازم را داشته باشند. اگر این اتفاق بیفتد قطعا در نیم‌فصل دوم شاهد عملکرد بهتری از استقلال خواهیم بود.

منبع : خبرگزاری ایسنا