!ضد حال توخل به بوفون

سرمربی آلمانی پاری ‌سن‌ ژرمن تاکید کرد که گزینه نخست این تیم برای خط دروازه آریولا است نه بوفون.

به‌ گزارش ‌ایسنا و به نقل از  اکیپ، جان لوئیجی بوفون بعد از  دو دهه حضور در یوونتوس تصمیم گرفت که در سال‌های پایانی فوتبال خود بیانکونری‌ها را ترک و حضور در پاری ‌سن‌ ژرمن را تجربه کند.

پیش‌بینی می‌شد که بوفون در پاری ‌سن‌ ژرمن به سنگربان نخست این تیم تبدیل شود اما توماس توخل نظر دیگری دارد. سرمربی آلمانی پاری ‌سن‌ ژرمن بار دیگر تاکید کرد که گزینه نخست او برای خط دروازه آریولا است.

او گفت‌: من به آریولا گفتم که او دروازه‌بان نخست ما در فصل جاری است اما  این بستگی به درخشش او دارد و به همین خاطر باید بگویم که ممکن است این تصمیم تغییر کند. پاری ‌سن‌ ژرمن برای آریولا همه چیز است. او باید افتخار کند که پیراهن این تیم بزرگ را بر تن می‌کند و نهایت تلاش خود را به کار گیرد.

توخل در ادامه به دروازه‌بان تیمش اشاره کرد و گفت‌: بوفون تاثیر بزرگی روی تیم ما دارد. او تنها یک نیمکت نشین نیست بلکه  شخصیت بزرگی دارد و بازیکنان از او چیزهای زیادی یاد می‌گیرند. بوفون می‌داند که گزینه نخست ما آریولا است. البته نیمکت نشینی این دروازه‌بان بزرگ همیشگی نیست. بوفون حمایت زیادی از  هم تیمی‌های  خود می‌کند و پی بردم که چرا او با این سن و سال همچنان آماده و سر حال است.

پاری ‌سن‌ ژرمن با هدایت توخل در چهار بازی در لیگ فرانسه و یک بازی در سوپر جام به میدان رفته و در هر پنج بازی توانسته به پیروزی برسد.