طاهرخانی مدرسه‌اش دیر شده بود و عصبانی شد

بازیکن سایپا می‌گوید بازیکنان پرسپولیس جنبه گل خوردن نداشتند.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از ایسنا:

دیدار تیم‌های سایپا و پرسپولیس در چارچوب هفته دهم لیگ برتر با تساوی یک بر یک به پایان رسید. پس از این بازی بازیکنان دو تیم با هم درگیر شدند که صادق بارانی، بازیکن سایپا درباره این درگیری‌ها اظهار کرد: خوشحالم که یک امتیاز از پرسپولیس گرفتیم که فینالیست لیگ قهرمانان است. بعد از این که ما به گل رسیدیم، انگار به بازیکنان پرسپولیس فشار آمد. بازیکن کوچکشان که اسمش را هم نمی‌دانم الفاظ رکیکی را استفاده کرد. آقای خلیل‌زاده هم به جای اینکه جلوی بازیکنش را بگیرد، دو تا فحش دیگر روی فحش‌های قبلی گذاشت و به سلیمانی گفت. فکر می‌کنم استارت دعوا هم از همین جا بود.

او درباره خوشحالی گل محمدرضا سلیمانی پس از باز کردن دروازه پرسپولیس که منجر به ناراحتی بازیکنان سرخ‌پوش شد، توضیح داد: این یک چیز طبیعی است که بازیکن به تیمی که به فینال آسیا رفته است، خوشحالی زیادی بکند. نمی‌توان به خاطر این موضوع از محمدرضا گله کرد. پرسپولیسی‌ها جنبه این را ندارند که ما یک امتیاز از آن‌ها بگیریم. البته ما هم خوشحال نیستیم که یک امتیاز از پرسپولیس گرفتیم چون با بازی که انجام دادیم باید برنده می‌شدیم.

بازیکن سایپا گفت: آن‌ها جنبه ندارند و بی‌احترامی می‌کنند. از طرفی هم بازیکن کوچکشان، طاهرخانی که فکر می‌کنم مدرسه اش دیر شده بود و عصابی نبود، می‌آید و بی‌احترامی می‌کند، خوب نیست.

بارانی که در بازی فصل گذشته مقابل پرسپولیس هم از زمین بازی اخراج شده بود، بیان کرد: من این‌بار کاری نکردم. سعی کردم در کمال آرامش بازی کنم و به تیم کمک کنم اما اتفاقی که نباید می‌افتاد،‌ افتاد.