عارف خاکی: می‌خواهم خودم را به کادر فنی نشان دهم

عارف خاکی، وزنه‌بردار دسته ۸۹ کیلوگرم تیم ملی ایران ابراز گفت: امیدوارم وزنه‌هایی که در تمرینات زده‌ام را در مسابقات جهانی هم تکرار کنم و بهترین نتیجه را از آن خود کنم.

به گزارش شبکه لحظه:

عارف خاکی وزنه‌بردار دسته 89 کیلوگرم تیم ملی ایران درباره حضورش در مسابقات جهانی اظهار داشت: فردا (سه‌شنبه) باید در گروه B رقابت‌های جهانی به روی تخته بروم. آنطور که تمرین کرده‌ام الان در آمادگی کامل هستم. مسابقه فردا خیلی مسابقه بزرگی برای من خواهد بود. چون این اولین صحنه رقابت‌های بزرگسالان جهانی است که من می‌خواهم ببینم.

وی ادامه داد: حضور در مسابقات جهانی برای من خیلی مهم است. مخصوصاً از این جهت که می‌خواهم برای مسابقات بعدی هم انتخاب شوم. می‌خواهم خودم را به کادر فنی و فدراسیون نشان دهم. آمادگی بدنی‌ام صددرصد است و امیدوارم وزنه‌هایی که در تمرینات زده‌ام را در این مسابقات هم تکرار کنم و بهترین نتیجه را از آن خود کنم.

وزنه‌بردار دسته 89 کیلوگرم درباره اینکه آیا مقابل حریفان سرشانس این دسته می‌توانی انتظارات کادر فنی را برآورده کنی, تصریح کرد: می‌گویند بزرگترین رقیب هر ورزشکار خودش است. من سعی می‌کنم برای خودم رقیب باشم و کاری به کسی نداشته باشم و روی کار خودم تمرکز کنم.

وی با اشاره به اینکه تا پایان سال جاری در رده جوانان حضور خواهد داشت, درخصوص عنوان‌هایی که پیش از این موفق به کسب آنها شده عنوان کرد: در سال 2016 موفق به کسب مدال برنز جوانان آسیا, سال 1017 مدال طلای جام فجر و در سال 2018 مدال نقره جوانان آسیا را کسب کرده‌ام.

منبع خبرگزاری : تسنیم