عضو کمیته فنی باشگاه استقلال: استقلال به دفاع وسط و بازی‌ساز نیاز دارد

یک عضو کمیته فنی باشگاه استقلال معتقد است این تیم باید تمام ۱۲ امتیاز ممکن تا پایان نیم‌فصل نخست را کسب کند.

به گزارش شبکه لحظه :

بهتاش فریبا، عضو کمیته فنی باشگاه استقلال درباره وضعیت این تیم اظهار کرد: استقلال در ۲ -۳ بازی آخر خود روند تاکتیکی مناسبی را پشت سر گذاشت و در دیدار آخر هم با بدشانسی توپ‌هایش وارد گل نشد.

وی ادامه داد: شاگردان شفر به پیشرفت تاکتیکی خوبی رسیدند و برعکس بعضی از تیم‌ها، تعطیلات لیگ به کمک استقلال آمد و باعث شد تا مصدومان تیم برسند و کارهای بدن‌سازی را انجام دهند تا با آمادگی کامل در نیم‌فصل دوم به تیم اضافه شوند. استقلال ۴ بازی مهم دارد که به جز پدیده، سه بازی دیگر آسان به نظر می‌رسد و آبی‌ها باید بتوانند تا نیم‌فصل تمام این ۱۲ امتیاز را بگیرند که اگر این اتفاق بیفتد، استقلال دوبره به جمع مدعیان بازمی‌گردد.

فریبا درباره بازیکنانی که استقلال در نیم‌فصل نیاز دارد تا آن‌ها را جذب کند گفت: برعکس بسیاری که می‌گویند استقلال به تمام‌کننده احتیاج دارد، من می‌گویم ما مهاجم‌های خوبی نظیر روح‌الله باقری، مرتضی تبریزی و الله‌یار صیادمنش داریم که بعد از نیم‌فصل بازیکنانی مثل شجاعیان، محسن کریمی و مرتضی آقاخان هم به تیم اضافه می‌شوند که کار ما را در خط حمله راحت‌تر می‌کند. استقلال اکنون به یک بازیکن بازی‌ساز نیاز دارد تا توپ را در پشت محوطه جریمه حریف بگرداند و برای بازیکنان موقعیت‌های زیادی ایجاد کند.

او افزود: البته در پست دفاع وسط هم بازیکن کم داریم و تنها دانشگر و پژمان منتظری هستند که به صورت تخصصی در این پست برای ما بازی می‌کنند. چشمی در اصل هافبک وسط است و سهرابیان هم در پست دفاع چپ بیش‌تر به کار استقلال می‌آید. ما نیاز داریم تا یک بازی‌ساز و یک دفاع جذب کنیم.

این عضو کمیته فنی استقلال درباره آینده گرو و نویمایر در استقلال عنوان کرد: من نمی‌خواهم نام بازیکنی را بیارم و تکلیف همه بازیکنان در نیم فصل مشخص می‌شود. اکنون تمام بازیکنان باید تمرکزشان را روی این ۴ بازی باقی مانده بگذارند تا استقلال بتواند تمام امتیازات را کسب کند. پس از آن مربی است که اعلام می‌کند که چه بازیکنی برای باقی فصل به دردش خواهد خورد و به چه بازیکنی دیگر احتیاج ندارد.

این پیشکسوت استقلال در پایان درباره اضافه شدن دستیار به کادر فنی استقلال تصریح کرد: ما فردا یا پس فردا جلسه‌ای در کمیته فنی خواهم داشت و مربی در نظر گرفته شده را بررسی خواهیم کرد و پس از آن درباره حضور او تصمیم خواهیم گرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا