علی آبادی: در مورد انتخاب بنا با شورای فنی مشورت نشد اما به دل نمی‌گیریم

عضو شورای فنی کشتی فرنگی گفت: انتخاب بنا را به فال نیک می‌گیریم البته بد نبود با شورا هم مشورت می شد اما حالا که نشده نباید به دل بگیریم.

به گزارش شبکه لحظه :

رحیم علی آبادی ، درباره بازگشت محمد بنا به تیم ملی کشتی فرنگی ایران بیان کرد: این را به فال نیک می گیریم و شانسی است که بنا به خودش داده است. آن زمان که چند سال بالای سر تیم زحمت کشید به او گفتیم اگر خسته شده است بیاید مدیریت کند. الان هم همین حرف را به او می زنیم اما رفتنش دست خودش بود و برگشتنش هم همین طور. الان هم که برگشته ان شاءالله بچه ها را جمع و جور می‌کند.

 او ادامه داد: بچه ها هم زحمت خودشان را کشیدند و روی سکوی آسیایی و جهانی رفتند اما خب هیچ وقت هیچ تیمی حتی روسیه یک دست نبوده است. از طرفی یک سری جوانگرایی در تیم ایجاد شد. همچنین در ورزش بزرگترین عامل پیروزی امنیت فکری است. امیدوارم برای کشتی گیران ما این امنیت فکری برگردد و هیچ موقع دغدغه اردو را نداشته باشند. بنا هم موفق باشد و به قول خودش قهر قهرو نباشد. در ورزش هم پیروزی هست و هم شکست و امیدوارم اگر شکستی هم وجود داشت بتواند تحمل کند تا در مسابقات بعدی پیروز شود. او سالها زحمت کشیده و مربی موفقی بوده و امیدوارم از این پس هم موفق باشد.

علی آبادی در باره ی اینکه با شورای فنی در مورد انتخاب بنا صحبتی شده است، تصریح کرد: فکر می‌کنم نیازی نبوده است که مشورت نکرده اند. وقتی شورای فنی و و رییس فدراسیون نباشند و سرپرست باشد و با وزیر ورزش نشستی داشته باشند دیگر نیازی به شورا نیست. با این حال امیدوارم که موفق باشند.

او در پاسخ به این پرسش که پس نقش شورای فنی در این میان چیست، تاکید کرد: سرپرست فدراسیون بنی تمیم از افتخارات کشتی بوده و مدیریت هم زیاد انجام داده است. ما آرزوی موفقیت داریم شما هم خیلی دنبال شورا نباشید. شورا جایی نرفته است(باخنده). البته اگر مشورت می شد بد نبود حالا هم که دیگر نشده است زیاد نباید به دل بگیریم.

منبع :خبرگزاری ایسنا