غیاثی: حدادی به جلسه سازمان تیم‌های ملی دعوت می‌شود

سخنگوی سازمان تیم‌های ملی از دعوت حدادی برای بررسی اظهارات اخیرش خبر داد.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از سایت فدراسیون دو و میدانی، جلسه سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دو و میدانی عصر روز گذشته به ریاست مجید کیهانی، رئیس فدراسیون، هاشم صیامی، دبیر فدراسیون، حمید فردین پور، نایب رئیس فدراسیون، پریسا بهزادی، نایب رئیس بانوان فدراسیون و تیمور غیاثی، دبیر و سخنگوی سازمان تیم‌های ملی برگزار شد.

در این جلسه اعضای سازمان تیم‎‌های ملی هرگونه قدرنشناسی و بی احترامی به فدراسیون دو و میدانی را به دور از شأن این ورزش پرمدال و پایه دانستند.

تیمور غیاثی، دبیر و سخنگوی سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دو و میدانی به مصوبات جلسه دیروز اشاره کرد و گفت: موضوع مهم اظهارات اخیر احسان حدادی پیرامون مسائل و مشکلاتش در رسانه‌ها را بررسی کردیم و مقرر شد ایشان به جلسه سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دو و میدانی دعوت شوند و اظهارات وی در خصوص مسائل مطرح شده با حضور همه اعضای سازمان بررسی شود.

وی افزود: در خصوص برگزاری المپیاد مستعدین با همکاری وزارت ورزش و جوانان بحث و تبادل نظر شد. همچنین برای اردوهای تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان جهت حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا در سال آتی تصمیماتی اتخاذ شد و مقرر شد کلیه اردوهای تیم‌های ملی دو و میدانی با توجه شرایط اقتصادی موجود در چند شهر داخل کشور برگزار شود.

جلسه بعدی سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دو و میدانی پس از برگزاری مرحله دوم مسابقات قهرمانی باشگاه‌های کشور برگزار می‌شود.