غیبت «الحاجی‌گرو» در تمرینات تیم فوتبال استقلال

تیم فوتبال استقلال در حالی امروز تمرینات آماده‎سازی خود را پیگیری کرد که «الحاجی‌گرو» بازیکن نیجریه‌ای این تیم به دلیل سرماخوردگی غایب بود.

به گزارش شبکه لحظه ، تمرین امروز آبی‌پوشان از ساعت ۱۱:۳۰ در مجموعه ورزشی صنایع دفاع برگزار شد.

حاشیه‌های این جلسه تمرین در ذیل آمده است:

* چند کودک و نوجوان از انجمن حمایت از کودکان و نوجوانان توان‌یاب در تمرین حضور پیدا کرده و با کادر فنی و بازیکنان عکس یادگاری گرفتند.

* وینفرد شفر به طور اختصاصی با این کودکان عکس یادگاری گرفت و ضمن خوشامدگویی برای حضور در تمرین، آرزوی سلامتی برایشان کرد.

* الحاجی‌گرو به دلیل سرماخوردگی، نظاره‌گر تمرین همبازی‌هایش بود.

* فرشید باقری پس از بهبودی کامل، امروز در تمرین حاضر شد و پا به پای دیگر بازیکنان تمرین کرد.

* سجاد آقایی تمرینات اختصاصی را زیر نظر فیلیپ مربی بدنساز انجام داد.

* وینفرد شفر قبل از شروع تمرین دقایقی با بازیکنان صحبت کرد. علاوه بر این، آبی‌پوشان ابتدا بدن‌های خود را گرم کرده و سپس به مرور کارهای تاکتیکی و تکنیکی پرداختند.

* آیتم بعدی به بازی هندبال اختصاص داشت که این تمرین بسیار پرنشاط برگزار شد.

* بخش بعدی تمرین، یک فوتبال درون تیمی بود که شفر به دقت این بازی را زیر نظر داشت و مرتب نکات فنی را به بازیکنان گوشزد می‌کرد.

* آیتم پایانی، زدن ضربات ایستگاهی و شوت از راه دور بود که در این تمرین، فرشید اسماعیلی و همام طارق بهتر از سایر بازیکنان، ضربات خود را وارد دروازه می‌کردند.

* تمرین آبی‌پوشان پس از ۹۰ دقیقه به پایان رسید و این تیم فردا تمرینات خود را جهت دیدار برابر سپیدرود رشت ادامه خواهد داد.

آبی‌پوشان بعدازظهر پنجشنبه تهران را به مقصد رشت ترک خواهند کرد تا در روز جمعه و از ساعت ۱۵ از هفته پانزدهم لیگ برتر در ورزشگاه عضدی رشت میهمان سپیدرود این شهر باشند.

منبع : مهر