فتحی: تماشاگران استقلال در آسیا و دنیا ممتاز هستند

سرپرست باشگاه استقلال می‌گوید که امیدوار است تا آبی‌پوشان در تهران کار را یکسره کنند.

به گزارش ایسنا، امیرحسین فتحی، سرپرست باشگاه استقلال در گفت‌وگویی تلویزیونی درباره دیدار استقلال و السد گفت: روز دوشنبه همه ورزشگاه رنگ ایران را دارد و امیدوارم کار را در تهران یکسره کنیم. تیم ما با لطف خدا و حمایت تماشاگران آماده است و امیدوارم هواداران و حامیان استقلال یک بازی زیبا و یک نتیجه بسیار خوب را ببینند تا در دوحه دیدار آسانی داشته باشیم. هم‌چنین امیدوارم پرسپولیس که تیم بسیار خوبی است بتواند در دوحه پیروز شود و یک چهارم نهایی موفق را نمایندگان ایران سپری کنند تا یک داربی آسیایی داشته باشیم.

او در باره مشکلات بدهی استقلال و اولتیماتوم فدراسیون فوتبال آسیا بیان کرد: تا ۹ شهریور باید بدهی‌ها پرداخت شود و ما تلاش می‌کنیم تا آخر هفته بر مشکلات غلبه کنیم و این نوید را به هواداران بدهیم که هیچ مشکلی ما را تهدید نخواهد کرد.

سرپرست استقلال در ادامه درباره اهمیت حضور تماشاگران تصریح کرد: از لحاظ تماشاگر در آسیا و دنیا ممتاز هستیم و امیدوارم مهمان نوازی را به رخ مهمان بکشیم. ناظران و نمایندگان فدراسیون فوتبال آسیا با چشمان باز به دنبال بهانه هستند تا ما را از دیدار خانگی و بهره‌مندی از امتیاز میزبانی محروم کنند. من در فدراسیون فوتبال آسیا بودم و دیدم که ۷۸ هزار دلار به دلیل رفتار تماشاگران جریمه شدیم و من واقعا متاسف شدم که نزدیک به ۸۰۰ میلیون تومان که می‌توانست بدهی‌های ما را برطرف کند، به دلیل لیزر، سیگار، ترقه و غیره جریمه شدیم. امیدوارم حامیان فهیم استقلال تنها تیم را تشویق کنند و بهانه به کسی ندهند.