فریبا: فعالان مجازی مربیان مد نظر استقلال را می‌پرانند!/ هرگز علیه مربیان کروات موضعی نگرفتم

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه، بهتاش فریبا درخصوص آخرین شرایط تیم استقلال و انتخاب سرمربی این تیم گفت: ما قرار است روز سه‌شنبه نشست کمیته فنی داشته باشیم و در مورد آن 4-3 گزینه‌ای که روز میز داریم صحبت کنیم. ما باید ابتدا ببینیم کدام گزینه‌ها بیشتر همه چیز را فوتبالی می‌بینند و کدام گزینه‌ها به دنبال پول هستند. 

وی افزود: البته کمیته فنی فقط نظرات خودش را می‌دهد و این در نهایت باشگاه است که سرمربی را انتخاب می‌کند. شرایط انتخاب مربی خارجی هم بسیار سخت است و شاید باشگاه یک جایی مجبور شود خیلی چیزها را نبیند. 

وی با تاکید بر اینکه اسامی مطرح شده در رسانه‌ها گمانه‌زنی است گفت: من دلایلی دارم که همه این دلایل برای اسم نبردن از مربیان قانع‌کننده است. متاسفانه تا یک اسمی مطرح می‌شود فعالان مجازی به صفحه سرمربی می‌روند و انواع و اقسام اظهارنظرها را انجام می‌دهند و درنهایت او هزار قضاوت می‌کند و با همین فحاشی‌ها می‌پرند! به همین خاطر اجازه بدهید تا همه چیز به صورت قانونی پیش برود و ما هم بعد از جمع‌بندی از طریق باشگاه نام مربی را  اعلام می‌کنیم. 

فریبا درخصوص اینکه پیش از این از مربیان کروات حمایت کرده بود اما اظهارنظری از او منتشر شده که مربی کروات به درد استقلال نمی‌خورد گفت: من هرگز در مورد مربیان کروات صحبت بدی نکردم و موضعی نگرفتم، اگر هم رسانه‌ای از قول من چیزی نوشته یا درست نبوده یا درست متوجه صحبت‌های من نشده است. مربیان کروات مثل رایکوف، جکیچ، ایوویچ، بلاژویچ، استانکو و برانکو در فوتبال ما تاثیرگذار بودند و آنها مشکلات زیادی با زیرساخت‌های ما هم ندارند اما مربیان آلمانی و هلندی و … همان ابتدا دنبال زمین تمرین، سالن بدنسازی و مسائل دیگر هستند این عین صحبت من است و من درمورد مربیان کروات موضعی ندارم و اتفاقا با آنها هم موافق هستیم. 

منبع: فارس