فوتبال اروپایی | جشن قهرمانی بایرن مونیخ در بوندسلیگا

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه؛ خلاصه ای از جشن قهرمانی بایرن مونیخ:

اواسط فصل و هنگامیکه فاصله دورتموند با بایرن مونیخ به 9 امتیاز رسید، کمتر کسی فکر می کرد امسال نیز باواریایی ها قهرمان بوندسلیگا شوند، اما تعلل فراوان شاگردان لوسین فاوره در نهایت باعث شد هفتمین قهرمانی متوالی نیز در کارنامه بایرن مونیخ ثبت شود.

اگرچه نیکو کوواچ در لیگ قهرمانان در اولین مرحله حذفی مغلوب لیورپول شد، اما در اولین فصل حضورش روند کامیابی بایرن در بوندسلیگا را ادامه داد و آنها می توانند با برتری در دی اف بی پوکال، باز هم دوگانه داخلی را جشن بگیرند.

فیلم جشن قهرمانی بایرن مونیخ:

با قهرمانی بایرن مونیخ، پاری سن ژرمن، منچسترسیتی، بارسلونا و یوونتوس، هر 5 قهرمان لیگ های معتبر اروپایی موفق شدند از عنوان فصل قبل خود دفاع کنند. این قهرمانی با خداحافظی و البته گلزنی فرانک ریبری و آرین روبن همراه شد تا شیرینی خاصی به خود بگیرد و هواداران بایرن مونیخ به بهترین شکل ممکن دو ستاره یک دهه اخیر خود را بدرقه کنند.

قاب های ثبت شده از بالا رفتن جام به دست بازیکنان بایرن مونیخ بی شک برای هواداران این تیم جذاب است اما دیگر هواداران فوتبال از تعدد موفقیت های تیم های مشخص در لیگ های اروپایی به ستوه آمده اند و علاقمند به قدرتنمایی دیگر تیم ها هستند.