فوتبال اروپایی | خلاصه بازی آث میلان و فروزینونه – سری آ ایتالیا(هفته 37)

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه. خلاصه بازی آث میلان و فروزینونه در هفته سی و هفتم سری آ ایتالیا

میلان موفق شد در خانه خود با دو گل فروزینونه را مغلوب کند.

میلان که در هفته های اخیر نتایج پر فراز و نشیبی گرفته بود، در نیمه دوم موفق شد دو بار دروازه رقیب خود را باز کرده و شانس خود برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان را همچنان زنده نگه دارد.

خلاصه بازی آث میلان و فروزینونه:

شرح بازی:

نیمه اول

میلان می توانست در همان دقایق ابتدایی به گل برسد اما ضربه سوسو از راه دور توسط سنگربان فروزینونه مهار شد. در ادامه جریان بازی آرام دنبال شد و دو تیم قادر به خلق موقعیت خاصی نبودند.

در دقیقه 31 ضربه والی چالهان اوغلو می توانست گره از کار میلان باز کند اما ضربه او راهی به دروازه فروزینونه نیافت. نیمه اول آرام دنبال شد و در نهایت دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شدند.

در دقیقه 46 بورینی تا آستانه زدن گل اول برای میلان پیش رفت اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت و این موقعیت نیز از دست رفت.

نیمه دوم

بر خلاف جریان بازی در همان اوایل نیمه دوم تیم فروزینونه صاحب یک ضربه پنالتی شد که ضربه چیانو را به زیبایی دوناروما مهار کرد و تیمش را در جریان بازی نگه داشت.

اما در دقیقه 57 میلان به گل اول رسید. ضربه بورینی در دهانه دروازه با اثرگذاری پیانتک تبدیل به گل شد تا این مهاجم لهستانی بعد از مدت ها موفق به گلزنی برای میلان شود.

حملات میلان ادامه یافت و در دقیقه 66 این تیم صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که سوسو به زیبایی آن را تبدیل به گل کرد و برتری روسونری دو برابر شد.

در ادامه والزانیا تا آستانه زدن گل اول فروزینونه پیش رفت اما ضربه والی او با مهار فوق العاده دوناروما همراه شد و در نهایت میلان در این دیدار دشوار با نتیجه 1-2 به برتری دست یافت.