فوتبال اروپایی | خلاصه بازی ایبار و بارسلونا – لالیگا اسپانیا(هفته 38)

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه. خلاصه بازی ایبار و بارسلونا در هفته سی و هشتم لالیگا اسپانیا

بارسلونا در خانه ایبار با نتیجه 2-2 متوقف شد. بارسلونا که هفته هاست قهرمانی خود را مسجل کرده، در هفته پایانی و با دبل لیونل مسی به تساوی 2-2 برابر ایبار رضایت داد تا با اختلاف 11 امتیاز و با اقتدار لالیگا را فتح کند.

خلاصه بازی ایبار و بارسلونا:

شرح بازی:

نیمه اول

ایبار بازی را بهتر آغاز کرد و می توانست در دقایق ابتدایی به گل برسد اما ضربه انریخ در مقابل دروازه توسط سیله سن مهار شد.

اما حملات ایبار در دقیقه 20 منجر به گل اول این تیم شد. کوکوریا در محوطه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه زمینی و بهره گیری از اشتباه سیله سن گل اول تیمش را به ثمر رساند.

2 دقیقه بعد این بار چارلس با ضربه ای زمینی تا آستانه زدن گل دوم پیش رفت اما سیله سن با عکس العمل به موقع مانع رخ دادن این اتفاق شد.

اما در ادامه طوفان بارسلونا آغاز شد و این تیم در فاصله 2 دقیقه به 2 گل رسید. ابتدا در دقیقه 31 و روی پاس ویدال، مسی در گوشه محوطه و با یک ضربه دقیق از زیر دستان سنگربان ایبار گل تساوی را به ثمر رساند.

یک دقیقه بعد و این بار روی پاس راکیتیچ، مسی با دروازه حریف تک به تک شد و با یک ضربه چیپ تماشایی گل دوم تیمش را وارد دروازه ایبار کرد.

در حالیکه به نظر می رسید نیمه اول رو به پایان است، دی بلاسیس در دقیقه 44 موفق شد با یک ضربه فنی زیبا و با استفاده از اشتباه سیله سن و جلو آمدن وی گل تساوی را به ثمر رساند و نیمه اول با تساوی 2-2 به پایان رسید.

نیمه دوم

ایبار نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و می توانست در دقیقه 52 به گل برسد اما ضربه انریخ با مهار تماشایی سیله سن همراه شد. در دقیقه 60 این بار جرارد پیکه با حضور در محوطه شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد اما ضربه او توسط دیمیتروویچ مهار شد.

در ادامه جریان بازی آرام شد و دو تیم انگیزه چندانی برای خلق موقعیت روی دروازه یکدیگر نداشتند. در دقیقه 80 کوکوریا در آستانه دروازه و در موقعیتی فوق العاده ضربه خود را به آسمان زد و این موقعیت فوق العاده از دست رفت.

در دقیقه 85 مسی می توانست هت تریک کند اما ضربه او راهی به دروازه ایبار نیافت تا در نهایت دو تیم به تساوی 2-2 رضایت دهند.