فوتبال اروپایی | خلاصه بازی ایتالیا 2 – 1 بوسنی – جام ملت های اروپا(هفته اول مرحله مقدماتی)

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه. خلاصه بازی ایتالیا 2 – 1 بوسنی در هفته اول مرحله مقدماتی جام ملت های اروپا

در هفته اول مرحله مقدماتی جام ملت های اروپا، تیم های ایتالیا و بوسنی به مصاف هم رفتند.

این بازی با نتیجه 2 – 1 به سود ایتالیا به پایان رسید.

خلاصه بازی ایتالیا 2 – 1 بوسنی:

تیم ملی ایتالیا دیشب در خانه خود در بازی چهارم از رقابتهای انتخابی یورو2020 در گروه J به مصاف بوسنی و هرزگوین رفت. بوسنی در نیمه اول با گل ادن ژکو که روی یک ضد حمله به ثمر رسید از ایتالیا پیش افتاد و این نیمه را به سود خود پایان داد. ولی ایتالیا در نیمه دوم به بازی برگشت و با گلهای لورنزو اینسینیه و مارکو وراتی موفق شد با نتیجه 2-1 به پیروزی رسیده و با 12 امتیاز از چهار بازی در صدر جدول گروه J بایستد.

روبرتو مانچینی

روبرتو مانچینی، سرمربی تیم ملی ایتالیا بعد از بازی دیشب به خبرنگاران گفت:” همه بازی‌ها سخت هستند. به خصوص بازی‌هایی که در پایان فصل برگزار می‌شوند. بوسنی تیمی است پر از بازیکنان تکنیکی. بنابراین ما می‌دانستیم در این بازی کار سختی خواهیم داشت”.

سرمربی ایتالیا در ادامه گفت:” می‌شود گفت در نیمه اول بیش از حد در زمین پخش شده بودیم ولی با شروع نیمه دوم به مراتب بهتر شدیم. برگرداندن بازی‌ای مثل این کار ساده‌ای نیست. ما وقتی حمله می‌کردیم با ریسک ضدحمله مواجه بودیم ولی چاره‌ای نداشتیم. بعضی وقتها برای موفقیت باید دست به ریسک زد”.

مانچینی در ادامه گف:” ما در نیمه دوم حاکم بلامنازع میدان بودیم و با شایستگی به پیروزی رسیدیم. شاید ما خیلی خوب پرس نکردیم و خسته بودیم. به همین دلیل بود که اجازه دادیم حریف این قدر ضدحمله بزند”.