فوتبال اروپایی | خلاصه بازی رئال‌مادرید و بتیس – لالیگا اسپانیا(هفته 38)

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه. خلاصه بازی رئال‌مادرید و بتیس در هفته سی و هشتم لالیگا اسپانیا

رئال مادرید در دیداری ضعیف و پرانتقاد، با دو گل مغلوب بتیس شد و فصل اسف بار 19-2018 را با شکست به اتمام رساند.

رئال مادرید در آخرین بازی فصل خود، در برنابئو میزبانی از بتیس را برعهده داشت. یک دیدار کاملا تشریفاتی برای کهکشانی ها که از مدت ها پیش شانسی برای قهرمانی در لالیگا نداشتند؛ ولی قصد داشتند با پیروزی بر بتیس، فصل را با 71 امتیاز به اتمام برسانند.

بازی برای چند ستاره رئال از جمله گرت بیل، کیلور ناواس و مارکوس یورنته، حکم بازی خداحافظی با رئال را داشت.

خلاصه بازی رئال‌مادرید و بتیس:

شرح بازی:

نیمه اول

بازی در یک ربع ابتدایی بدون حادثه قابل ذکری پیگیری شد و دقیقه 18، اولین خطر نصفه و نیمه روی دروازه ها را شاهد بودیم. روی یک ضربه کاشته و ارسال توپ توسط گواردادو، این لوسلسو بود که با ضربه سر می توانست دروازه رئال را باز کند اما توپ همان جایی رفت که ناواس ایستاده بود.

دقیقه 23 بازی، لورن با ناواس تک به تک شد ولی داور اعلام آفساید کرد. دو دقیقه بعد، رئال روی شوت مارسلو واکنش نشان داد ولی توپ با اختلافی بسیار اندک از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 27 بازی مارک بارترا با یک شوت غیرمنتظره دروازه رئال را تهدید کرد ولی ناواس با نوک انگشتانش، توپ را راهی کرنر کرد.

رئال دقیقه 33 تا آستانه گلزنی پیش رفت ولی شوت زمینی و آرام کریم بنزما به پایه تیر برخورد کرد و راهی به دروازه پیدا نکرد. در برگشت نیز شوت یورنته در آغوش دروازه بان بتیس، آرام گرفت.

دو دقیقه بعد، لوسلسو در مصاف تک به تک با ناواس و با یک ضربه چیپ، قصد بازکردن دروازه را داشت اما گلر رئال با کف دست توپ را از زیر تیر راهی کرنر کرد. در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

نیمه دوم

رئال نیمه دوم را بهتر شروع کرد و در 5 دقیقه ابتدایی دو بار روی حرکت های وینیسیوس و بنزما می توانست خطرساز شود ولی تک روی و بی دقتی مهاجمان رئال، مانع از این امر شد.

دقیقه 56 وینیسیوس روی یک حرکت انفرادی با گلر بتیس تک به تک شد ولی ضربه او به سینه دروازه بان خورد و راهی کرنر شد.

بازی در اختیار رئال مادرید بود که بتیس دقیقه 61 به گل رسید. روی یک ضدحمله، گواردادو از سمت چپ، پاس دقیق عرضی به درون محوطه جریمه ارسال کرد و لورن در میان غفلت مدافعان رئال، با یک شوت زیبا توپ را به طاق دروازه چسباند.

کمی بعد لوسلسو می توانست کار را دو بر صفر کند اما ضربه او را کیلور ناواس برگشت داد. بتیس دقیقه 75 به گل دوم رسید.

این بار جونیور از سمت چپ با یک پاس به عقب، خسه را درون شش قدم صاحب توپ کرد و شوت سرضرب و بدون معطلی مهاجم سابق رئال، دومین گل را برای سبزپوشان به همراه داشت.

در نهایت این بازی با برتری 0-2 بتیس تمام شد و رئال با 68 امتیاز و در رتبه سوم به کار خود پایان داد.