قاسمی‌نژاد: چند پیشنهاد خوب دارم اما اولویتم ماندن در پدیده است

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه، محمد قاسمی‌نژاد در خصوص وضعیت قراردادش برای فصل آینده گفت: قرارداد من با پدیده تمام شده و هنوز تصمیم خاصی برای فصل بعد نگرفتم. منتظر تماس مسئولان پدیده هستم تا با این تیم مذاکره کنم. فصل خوبی را در پدیده پشت سر گذاشتم و همه چیز اینجا برایم خوب بود، دوست هم دارم شرایط مهیا شود تا دوباره برای پدیده بازی کنم.

هافبک پدیده در پاسخ به این پرسش که آیا پیشنهادی دارد که او را برای ماندن در پدیده با تردید مواجه کند، اظهار داشت: چند پیشنهاد خوب دارم که مبلغ پیشنهادی‌شان هم خوب است ولی همانطور که گفتم اولویتم ماندن در پدیده است. ما یک فصل خوب داشتیم و این فرصت را داریم که فصل آینده هم در لیگ قهرمانان آسیا به میدان برویم. اگر شرایط مهیا باشد دوست دارم در پدیده بمانم.

وی برای اولین بار بازی در لیگ برتر را در فصل گذشته تجربه کرد، در خصوص عملکردش گفت: خدا را شکر عملکرد خوبی داشتم و در نیم‌فصل اول از لحاظ آماری بهترین بازیکن بودم و در بین بهترین خریدها در فصل نقل و انتقالات قرار گرفتم. امیدوارم در فصل آینده عملکرد بهتری داشته باشم.

قاسمی‌نژاد با اشاره به نسبت فامیلی‌اش با امین قاسمی‌نژاد مهاجم پدیده عنوان کرد: من و امین پسر دایی و پسر عمه یکدیگر هستیم. این در حالی است که خیلی‌ها تصور می‌کنند ما پسرعمو هستیم.

منبع: تسنیم