قرار نبود جام به ما برسد

متس هوملس و امره جان بعد از ناکامی دورتموند در قهرمانی با توقف مقابل ماینتس گفتند قبول‌کردن اتفاقی که افتاد برای دورتموندی‌ها بسیار سخت خواهد بود.

به گزارش گروه ورزش شبکه لحظه؛ دورتموند، شهری در تب و تاب قهرمانی؛ همه منتظرند دورتموند با پیروزی در حساس‌ترین بازی فصل مقابل ماینتس بعد از سال‌ها به قهرمانی برسد. برخی هواداران از شش ساعت قبل از شروع مسابقه به سیگنال ایدونا پارک آمده‌اند. اما دست تقدیر قرار است سرنوشت دیگری رقم بزند. دورتموند در نهایت نتیجه‌ای بهتر از تساوی 2-2 به دست نیاورده و با توجه به پیروزی 2-1 بایرن‌مونیخ مقابل کلن، قهرمانی را به رقیب باواریایی‌اش واگذار می‌کند.

متس هوملس، کاپیتان دورتموند، اولین بازیکن این تیم بود که مقابل دوربین شبکه اسکای قرار گرفت تا درباره شب دراماتیک بوندس‌لیگا صحبت کند. هوملس گفت: «چند روز آینده بی‌رحمانه سخت است. ناراحتی ما واقعا بزرگ است. هضم‌کردن اتفاقاتی که افتاد برای ما خیلی خیلی سخت خواهد بود».

هوملس بعد از این صحبت‌های کوتاه از پاسخ‌دادن به سؤالات اسکای عذرخواهی کرد. امره جان اما بعد از او جلوی دوربین قرار گرفت و گفت: «در نهایت ما با اختلاف یک گل قهرمانی را از دست دادیم. فقط یک گل. ما قهرمانی را واقعاً می‌خواستیم ولی موفق نشدیم. بازی متفاوتی بود. خیلی متفاوت. فشار آنقدر زیاد بود که باورتان نمی‌شود. ما هم موقعیت‌هایی داشتیم؛ ولی در نهایت قرار نبود جام به ما برسد».

انتهای پیام/