قرعه کشی مرحله اول جام حذفی برگزار شد

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه،  مراسم قرعه کشی کشی مرحله اول جام حذفی(یادواره آزادسازی خرمشهر) فصل ۹۹-۹۸ با حضور سعید فتاحی مدیر مسابقات سازمان لیگ، امیر حسین روشنک مسئول مسابقات جام حذفی، امیرحسین فراهانی مسئول مسابقات لیگ دسته سه و نمایندگان تیم های قهرمان استانی برگزار شد.


فتاحی در این مراسم اظهار داشت:

مرحله اول قرعه کشی جام حذفی با حضور قهرمان ۳۳ استان و یک تیم از خرمشهر به مناسبت نامگذاری مسابقات برگزار می شود که امسال نماینده خرمشهر آمادگی خود را  برای حضور در این رقابت ها اعلام نکرد.


وی افزود:

بازی های مرحله اول روز جمعه اول شهریور برگزار می شود و مسابقات این مرحله به جهت کمک به تیم ها از نظر رفت و آمد به ۶ منطقه استان های همجوار تقسیم شد .


بر اساس قرعه کشی انجام شده مسابقات به شرح زیر برگزار می شود:


منطقه یک:
شهید اورکی اسلامشهر- پاراگ تهران
دریای حربده محمود آباد- نماینده سمنان
منطقه دو
نماینده کردستان – رعد محلات مرکزی
مهرگان دره شهر ایلام – ذوب فلزات همدان
منطقه ۳ 
رضوانی اصفهان – پیام دزپات اردل
سوهان محمد قم – اتحاد قلعه رئیسی کهگیلویه و بویراحمد
منطقه ۴
 سفیر نوین آبیک قزوین- سردار جنگل دوراب زرین
شهرداری خدا بنده زنجان – شهرداری بیله سوار 
منطقه ۵
هیات فوتبال ایرانشهر – طلای سرخ قائنات
شهرداری بردسکن خراسان رضوی- شهرداری ریگان کرمان
منطقه ۶
استقلال نوین ماهشهر-سیراف کنگان بوشهر
عقاب شیراز- ملوان کیش

قرعه کشی مرحله دوم مسابقات روز ۲ شهریور با حضور تیم های لیگ دسته دوم و تیم های صعود کرده از مرحله اول برگزار خواهد شد. مسابقات این مرحله روز شنبه ۹ شهریور ۹۸ برگزار می شود.
قرعه کشی مرحله سوم یکشنبه ۱۰ شهریور با حضور تیم های لیگ دسته اول و تیم های صعود کرده از مراحل قبل برگزار می شود و مسابقات این مرحله در روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور برگزار خواهد شد.
مرحله چهارم مسابقات جام حذفی با حضور تیم های لیگ برتری و تیم های صعود کرده از مراحل قبل در روزهای ۳۱ شهریور و اول مهر برگزار خواهد شد. 

منبع: فارس