قهر کاپیتان تیم ملی زنان لهستان / وووش: جایی می‌روم که قدر مرا بدانند

کاپیتان تیم ملی والیبال زنان لهستان پس از کسب سهمیه المپیک با دلخوری این تیم را ترک کرد.

به گزارش گروه ورزش شبکه لحظه؛ تیم ملی والیبال زنان لهستان در آخرین دیدارش در مسابقات انتخابی المپیک 2024 پاریس با نتیجه 3 بر یک ایتالیا را شکست داد و سهمیه المپیک را به دست آورد.

اما در حالی که همه اعضای تیم ملی لهستان در حال خوشحالی بودند، «یوانانا وووش» کاپیتان و پاسور این تیم عصبانی و ناراحت بود.

وووش در مورد شرایطش در تیم ملی زنان لهستان گفت: در ماه‌های اخیر، انتقادات زیاد و شدیدی از من شده است و حتی هواداران والیبال هم نسبت به من ابراز تنفر کرده‌اند. به همین خاطر خوشحالم که بازی‌های ملی تمام شده است و به ایتالیا برمی‌گردم.

کاپیتان تیم ملی والیبال زنان لهستان ادامه داد: آرزوی من راهیابی به المپیک بود و من به همه اعضای تیم افتخار می‌کنم. متأسفانه در دو ماه گذشته با موجی از انتقادات علیه خودم مواجه شدم که فکر نمی‌کنم تا به حال کسی تجربه کرده باشد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: انتقادات به حدی بود که نمی‌خواستم برای تیم ملی بازی کنم. من می‌توانم با این جو سنگین و پرتنفر کنار بیایم، چون ارزش خودم را می‌دانم و مطمئنم سزاوار چنین انتقاداتی نیستم.

وووش در پایان تصریح کرد:‌ چمدان‌هایم را می‌بیندم و به ایتالیا برمی‌گردم؛ جایی که نیاز نیست چیزی را ثابت کنم و مردم ارزش مرا درک می‌کنند.

انتهای پیام/