قوانین و مقررات شبکه لحظه

شبکه لحظه یک سرویس اشتراکی است که دسترسی به پخش زنده تلویزیون و سایر سرگرمی‌ها شامل فیلم، سریال، موسیقی، بازی، اپلیکیشن، خدمات ارزش افزوده، کانال‌های اختصاصی و … را از طریق اینترنت و روی تلویزیون و سایر دستگاه‌های متصل به اینترنت از قبیل موبایل و تبلت برای اعضای خود فراهم می‌کند. بصورت کلی استفاده از اپلیکیشن شبکه لحظه به هر نحوی که نقض‌کننده مقررات موجود در این توافقنامه و چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشد، ممنوع است. این مقررات استفاده شما از خدمات ما را مدیریت می‌کند و پذیرش آن شرط عضویت در سرویس‌های شبکه لحظه است. از این جهت لازم است آن را به دقت مطالعه کنید. شبکه لحظه همچنین حق ایجاد تغییرات موردی در این قوانین را برای خود محفوظ می‌داند؛ از این رو پیشنهاد می‌کنیم برای آگاهی از تغییرات احتمالی، بصورت دوره‌ای آن را مرور نمائید. این قوانین به شرح زیر هستند :

  • شما با استفاده از خدمات شبکه لحظه رضایت خود را از دریافت پیام‌های الکترونیکی مرتبط با حساب کاربری خود اعلام می‌دارید..
  • شما نمی‌توانید حریم خصوصی و یا سایر حقوق کاربران شبکه لحظه را نقض کرده و یا برای نقض آنها تلاش کنید. این نقض شامل ذخیره‌سازی یا تلاش برای ذخیره‌سازی داده‌های شخصی یا جزئیات استفاده سایر کاربران از خدمات آنلاین شبکه لحظه می‌شود.
  • چنانچه از نظر شما محتوا و هرگونه خدمات شبکه لحظه نباید در وب‌سایت، اپلیکیشن یا بخش خدمات به نمایش در بیاید، از طریق شماره درج شده در بخش تماس با ما آنرا درمیان بگذارید.
  • تمام حقوق کپی‌برداری، عنوان تجاری، حقوق طراحی، حقوق ثبت و سایر حقوق دارایی‌های هوشمند(ثبت شده و ثبت نشده) در خدمات آنلاین شبکه لحظه ، متعلق به شبکه لحظه و/یا اشخاص ثالث است( که می‌تواند شامل شما یا سایر کاربران باشد). شبکه لحظه تمام حقوق خود را در محتوا و خدمات آنلاین محفوظ می‌داند و هیچ مفادی از مقررات، حق یا مجوزی برای استفاده از عنوان تجاری، حق طراحی یا حق کپی‌برداری که تحت مالکیت یا کنترل شبکه لحظه یا هر شخص ثالثی باشد در اختیار شما قرار نمی‌دهد؛ بجز مواردی که در مقررات به صراحت بیان شده است.
  • شما نمی‌توانید هیچ یک از محتواها و خدمات آنلاین شبکه لحظه را در معرض رفتارهای موهن قرار داده یا از آنها در راه‌هایی بهره ببرید که منجر به آسیب به حسن شهرت شبکه لحظه شده یا شبکه لحظه را متحمل مسئولیت در قبال اشخاص ثالث کند.