لئوناردو بونوچی: جدا شدنم از یوونتوس اشتباه بود

لئوناردو بونوچی اعتراف کرد که جدا شدنش از تیم فوتبال یوونتوس در پایان فصل ۱۷-۲۰۱۶ تصمیمی اشتباه بوده است.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از خبرگزاری تسنیم، لئونارئو بونوچی اعتراف کرد جدا شدنش از یوونتوس در پایان فصل 17-2016 پس از بروز اختلافاتی که میان او و سرمربی‌اش ماسیمیلیانو آلگری شکل گرفته یکی از تصمیم‌های نابجای دوران بازیگری‌اش بوده است.

بونوچی که جزو باسابقه‌های بانوی پیر است، پس از ناکامی این تیم در فینال لیگ قهرمانان و شائبه‌هایی که در خصوص بروز اختلاف میان او، دنی آلوز و آلگری شکل گرفته، بیانکونری را به مقصد میلان ترک کرد هرچند پس از یک سال کم فروغ، تابستان امسال دوباره به یووه برگشت. کمی طول کشید تا هواداران یوونتوس بونوچی را ببخشند اما عذرخواهی او از آنها سرانجام به اختلافات پایان داد.

بونوچی در مصاحبه با نشریه کوریره دلواسپورت گفت: رؤیای من این است که سرمربی یک تیم بزرگ شوم، شاید یوونتوس به همین دلیل است که من با دقت همه چیز را زیر نظر می‌گیریم و ترفند‌هایی متفاوت را از مربیانی که تلاش کرده‌اند بهترین بازی‌های را از من بگیرند، بیاموزم. آلگری؟ ما با هم مشاجرات شدیدی داشته‌ایم اما آدم‌های عاقل و باهوش بعد از چنین اتفاقاتی دست‌های یکدیگر را می‌فشارند و روی هدف مشترکی که دارند تمرکز می‌کنند.استعداد یک مربی، هوشیاری او است و این فاکتور به او اجازه می‌دهد که رختکن یک تیم مهم مانند یوونتوس را مدیریت کند.