لغو حضور ناگلزمان در پاری‌سن‌ژرمن

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن با سرمربی پیشین بایرن مونیخ به توافق نرسید.

به گزارش گروه ورزش شبکه لحظه؛  در روزهای اخیر از یولیان ناگلسمان به عنوان اصلی‌ترین گزینه جانشینی کریستوف گالتیه در پاری‌سن‌ژرمن یاد شده بود، اما حالا خبر می‌رسد که طرفین به توافقی با یکدیگر دست پیدا نکرده‌اند. گالتیه پس از پایان فصل پرفراز و نشیبی که با پاری‌سن‌ژرمن داشت، در آستانه اخراج از سمت سرمربیگری PSG قرار دارد و از نیوکاسل و وستهام به عنوان مقصد بعدی این مربی فرانسوی یاد شده است.

بر اساس گزارش نشریه فرانسوی «اکیپ»؛ مذاکرات پاری‌سن‌ژرمن و یولیان ناگلسمان به بن‌بست خورده و این مربی آلمانی هدایت پاریسی‌ها را برعهده نخواهد گرفت. طبق این گزارش؛ طرفین پس از چند هفته مذاکره، در نهایت برسر جزییات کلیدی به توافق نرسیدند و به همین خاطر روز گذشته (جمعه) با توافقی دوجانبه از ادامه مذاکره دست کشیدند.

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن حالا سراع «پلن – بی» خود خواهد رفت. گفته می‌شود تیاگو موتا سرمربی فعلی بولونیا که سابقه بازی در پاری‌سن‌ژرمن را داشته، شانس بالایی برای سرمربیگری این تیم فرانسوی دارد. بر اساس گزارش‌های منتشرشده، اخیراً زین‌الدین زیدان و ژابی آلونسو به پیشنهاد پاریسی‌ها پاسخ منفی داده‌اند.

ناگلسمان 35 ساله که اخیراً از سمت سرمربیگری بایرن مونیخ اخراج شد، به این ترتیب تاکنون پیشنهاد سرمربیگری در تیم‌های تاتنهام، چلسی و پاری‌سن‌ژرمن را رد کرده است. این مربی آلمانی تابستان 2021 هدایت بایرن را برعهده گرفت و در فصل اول حضورش در این تیم، باواریایی‌ها را به قهرمانی در بوندس‌لیگا رساند، اما دومین فصل حضورش در این تیم با فراز و نشیب‌هایی به خصوص در بوندس‌لیگا همراه بود که در نهایت منجر به اخراجش شد.

انتهای پیام/