لژیونر بوکس ایران: حریف قَدَری از کانادا در پیش دارم، اما من تکنیکی‌ترم

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، سالار غلامی لژیونر بوکس ایران که سال گذشته با عقد قراردادی سه ساله به تیم تایتل فایت کانادا پیوست تا در وزن 89 کیلوگرم برای این تیم در مسابقات لیگ حرفه‌ای بوکس جهان به میزبانی شهر تورنتو بازی کند، در رقابت نخست خود در این لیگ توانست برابر حریفی از مکزیک پیروز شود، اما پس از آنکه دچار مصدومیت شد به ایران بازگشت تا مراحل درمانش را سپری کند.

سالار غلامی لژیونر بوکس ایران که سال گذشته با عقد قراردادی سه ساله به تیم تایتل فایت کانادا پیوست تا در وزن ۸۹ کیلوگرم برای این تیم در مسابقات لیگ حرفه‌ای بوکس جهان به میزبانی شهر تورنتو بازی کند، در رقابت نخست خود در این لیگ توانست برابر حریفی از مکزیک پیروز شود، اما پس از آنکه دچار مصدومیت شد به ایران بازگشت تا مراحل درمانش را سپری کند.

غلامی این روزها پس از رهایی از مصدومیت زیر نظر پدرش پرویز غلامی(مربی بوکس و از قهرمانان سابق این رشته) تمرینات سختی را می‌گذراند تا بزودی بعد از چند ماه به کانادا بازگردد و بازی دومش را در لیگ جهانی بوکس حرفه‌ای برگزار کند.

این بوکسور کرمانشاهی در خصوص دیداری که ظرف یک ماه آینده با حریف سیاه پوست کانادایی در مسابقات لیگ جهانی بوکس حرفه‌ای دارد، اظهار کرد: این حریف تاکنون نزدیک به شش تا هفت بازی را در مسابقات لیگ جهانی برگزار کرده و عملکرد خوبی نیز داشته است.

وی افزود: بر اساس آنالیزی که از بازی‌های این ورزشکار آفریقایی الاصل داشته‌ام، بوکسور بسیار قدرتمند و مهاجمی است، اما سطح تکنیک من بالاتر است.

غلامی اضافه کرد: قطعاً این بوکسور نیز بازی‌های من را آنالیز کرده و هر دو با این امید به میدان خواهیم آمد که قابلیت‌های یکدیگر را خنثی کنیم و پیروز رقابت باشیم، لذا دیدار سختی خواهم داشت.

وی در ادامه عنوان کرد: مسئولان باشگاهم (فایتل تایت) در نظر دارند تا پس از بازگشتم به کانادا و پیش از برگزاری رقابتم با این بوکسور کانادایی، چند بوکسور را که سبک بازی مشابهی با این ورزشکار دارند را از کشورهای دیگر به کانادا بیاورند تا به عنوان حریف تمرینی با آنها تمرین و مسابقه داشته باشم.

لژیونر بوکس ایران در ادامه گفت: پس از آنکه مراحل مصدومیتم طی شد، تمرینات بدنسازی و تکنیکی خوبی را در ایران داشته‌ام و سطح آمادگی‌ام از همیشه بهتر است. ظرف چند روز آینده به کانادا بازخواهم گشت و تا زمان برگزاری دیدار دومم حدود چهار تا پنج جلسه دیگر را با حریفان تمرینی، تمرین می‌کنم.

منبع: ایسنا