منچسترسیتی در مقابل منچستریونایتد

به گزارش شبکه لحظه :

امشب دو تیم منچسترسیتی و منچستریونایتد در ورزشگاه خانگی باشگاه فوتبال منچسترسیتی به مصاف یکدیگر می روند و این یک نبرد جذاب تاکتیکی بین مورینیو و گواردیولا خواهد بود.

منچسترسیتی پس از آن که در لیگ قهرمانان در مقابل لیون 2-0 بازی را واگذار کرد، در 11 بازی متوالی شکستی نداشته و آخرین بار تیم شاختار دونتسک را با هت تریک گابریل ژسوس 6-0 شکست داد.

پپ گواردیولا خاطرات تلخی از آخرین دیدار خود با منچستریونایتد در خانه دارد. منچسترسیتی در آن دیدار عزم خود را جزم کرده بود که قهرمان لیگ برتر شود. اما آنها که بازی را 2-0 جلو بودند نهایتا 3-2 شکست خوردند.

کِوین دی بروینه که از زانو آسیب دیده در ترکیب امشب منچسترسیتی حضور نخواهد داشت و انتظار می رود این تیم با ترکیب ادرسون، واکر، کمپانی، لاپورت، دلف، سیلوا، فرناندینیو، گوندوغان، محرز، آگوئرو و زانه به میدان برود.

پیروزی غیرمنتظره  2-1 منچستریونایتد در برابر یوونتوس با دو گلی که در سه دقیقه پایانی به این تیم زد در بهبود روحیه شاگردان مورینیو بسیار موثر بود.

منچستریونایتد ممکن است در این دربی درخط حمله دچار مشکل شود. بعید است روملو لوکاکو که دچار آسیب دیدگی عضله شده بتواند در این بازی حاضر شود و این تیم با ترکیب احتمالی دخیا، یانگ، اسمالینگ، لیندلف، شاو، ماتیچ، هررا، پوگبا، ماتا، مارسیال و راشفورد در زمین حاضر خواهد شد.

منبع :خبرگزاری بین اسپورت

مترجم: نسرین صحیحی