لیگ برتر انگلستان: منچسترسیتی 3 – منچستر یونایتد 1

منچستر سیتی یکشنبه شب با برد 3-1 توانست به آسانی بر رقیب خود در دربی چیره شود. مالکیت توپ از آن یاران پپ گواردیولا بود و یونایتد به تک گل آنتونی مارسیال آن هم از روی نقطه پنالتی بسنده کرد.

به گزارش شبکه لحظه:

بازیکنان سیتی که از برد 6-0 خود در مقابل شاختار اعتماد به نفس بالایی پیدا کرده بودند توانستند در دقیقه 12 با گل داوید سیلوا 1-0 پیش بیفتند.

منچستریونایتد بهت زده بازی می کرد و قادر نبود در مالکیت توپ به گرد پای منچسترسیتی برسد و تا دقیقه 14 بازی %86 از مالکیت توپ متعلق به سیتیزن ها بود.

در وقت اضافه نیمه اول سرخیو آگوئرو گل دوم را به سقف دروازه یونایتد نشاند. مورینیو که تیمش را نیازمند گل می دید برای هجومی کردن بازی به روملو لوکاکو متوسل شد و با یک تعویض اورا به بازی آورد . او نیز خیلی زود موثر واقع شد و یک پنالتی برای تیمش به ارمغان آورد که با ضربه مارسیال وارد دروازه ادرسون شد تا نتیجه را تا دقیقه 58 بازی 2-1 کند.

 

منچسترسیتی همچنان به حفظ توپ ادامه داد و تنها 4 دقیقه پیش از اتمام وقت قانونی با یک همکاری عالی تیمی گل سوم را با ضربه پای چپ ایلکای گوندوغان درون دروازه منچستریونایتد جای داد تا با یک پیروزی قاطع  کار را برای آنان تمام کند.

مترجم: نسرین صحیحی

منبع: سایت بین اسپورت