لیگ NBA| شکست تاندر در روز بازگشت وستبروک

تیم اوکلاهماسیتی تاندر در روز بازگشت راسل وستبروک مقابل ساکرامنتو کینگز شکست خورد تا همچنان پس از ۳ بازی بدون پیروزی باشد.
به گزارش شبکه لحظه و به نقل از خبرگزاری تسنیم:

در دیدارهای صبح امروز (‌دوشنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم گلدن استیت وریرز با اختلاف 2 امتیاز مغلوب میزبان خود دنور ناگتس شد تا نخستین شکست فصل را تجربه کرده باشد. کوین دورانت 20 امتیاز، 7 پاس گل و 11 ریباند و استیفن کری 30 امتیاز برای وریرز کسب کردند. گری هریس 28 و نیکولا یوکیچ 23 امتیاز برای ناگتس کسب کردند. ناگتس از سال 2003 تا کنون به 21 پیروزی و 7 شکست مقابل وریرز در خانه دست یافته است. بازیکنان گلدن استیت در 3 بازی خود در لیگ 74 اقدام برای شوت 3 امتیازی داشته‌اند که در 24 مورد موفق بوده‌اند. 16 شوت از این 24 شوت به نام استیفن کری بوده است. گلدن استیت مدافع عنوان قهرمانی لیگ است.

در بازی دیگری که در سالن استیپلز سنتر شهر لس آنجلس برگزار شد، تیم کلیپرز توانست با اختلاف 3 امتیاز میهمان خود هیوستون راکتس را شکست دهد. 31 امتیاز و 14 پاس گل جیمز هاردن نیز برای راکتس سودی نداشت. کریس پل، گارد رأس راکتس در این بازی به دلیل محرومیت غایب بود.

اوکلاهماسیتی تاندر نیز در روزی که سالن چیساپیک انرژی از ساکرامنتو کینگز شکست خورد تا 3 باخت متوالی را تجربه کرده باشد. راسل وستبروک در نخستین بازی خود 32 امتیاز، ‌8 پاس گل و 12 ریباند داشت و ایمان شومپرت 26 امتیاز و 4 پاس گل برای کینگز به دست آورد.

وستبروک که یک ساعت بعد از پایان بازی به نشست خبری آمد، گفت: شب خوبی نداشتم ولی نگران نیستم چون بازی‌های زیادی پیش روی ماست. من از شکست متنفرم ولی این نخستین بازی من در لیگ بود. صحبت کردن در مورد بازی خودم اصلاً برایم مهم نیست.

نتایج بازی‌های یکشنبه:

هاکس 133 – کاوالیرز 111

واریرز 98 – ناگتس 100

کینگز 131 – تاندر 120

راکتس 112 – کلیپرز 115