ماجراجویی های پرسپولیس ادامه دارد

فعلا پرسپولیسی ها در حال آماده شدن برای برگزاری جشن قهرمانی در روز ۱۷ مرداد هستند. جشنی که بدون حضور تماشاگرانشان خواهد بود.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ،پرسپوليس دوباره در موقعيتى قرار گرفته كه در اواخر ليگهاى شانزدهم و هفدهم قرار گرفته بود. قهرمانى زودهنگام و بازى بدون انگيزه در هفته هاى آخر . اين بار اما آنها ديگر رها نكردند و پاپس نكشيدند. بازى كردن در هواى مرداد ماه قائمشهر و چمن مصنوعى كار راحتى نيست. آنها در ابتداى بازى بدجورى غافلگير شدند ، اما توانستند در ادامه بر بازى مسلط شوند و روى اشتباه داور در اعلام پنالتى گل تساوى را بزنند.
البته علیپور عالی و بی نقص پایش را به پاهای حقیقی نزدیک کرد و به موقع دایو بست تا حتی بینندگان تلویزیونی هم اول فکر کنند حقیقی واقعا روی پای علیپور خطا کرده است.
در هر حال شايد نياز باشد در هفته هاى بعد به نفراتى كه كمتر بازى كرده اند بازى برسد تا براى جام حذفى هم مصدومان برسند و هم نفرات اصلى استراحتى كرده باشند. ماجراجویی های پرسپولیس در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا همچنان ادامه دارد و باید دید در این تابستان داغ چه تیمی قهرمان جام حذفی خواهد شد.
فعلا پرسپولیسی ها در حال آماده شدن برای برگزاری جشن قهرمانی در روز ۱۷ مرداد هستند. جشنی که بدون حضور تماشاگرانشان خواهد بود.

بیشتر بخوانید :

کسورات کارگزار به حساب پرسپولیس بازگشت

رسول پناه: از پیشکسوتان می‌خواهم به پرونده‌های پرسپولیس منطقی نگاه کنند

نتیجه و خلاصه بازی نساجی مازندران – پرسپولیس + فیلم