مانیکونه: تیم ملی 9 بازی متوالی را با گل‌های زیاد برده و تیمی دفاعی نیست

مربی تیم ملی در واکنش به نگرش ایران به سمت بازی تدافعی گفت: من با این موضوع موافق نیستم. ما گل‌های زیادی به ویژه در ٩ بازی اخیر ثمر رسانده‌ایم و این نشان‌دهنده نگرش تیمی ماست. البته که فوتبال تنها حمله نیست و یک تیم به هر دو نیاز دارد.

به گزارش گروه ورزش شبکه لحظه؛ آنتونیو مانیکونه در نشست خبری پیش از دیدار برابر ازبکستان اظهار کرد: من به این دلیل در نشست خبری امروز حاضر شدم که سرمربی تیم به دلیل کسالت نمی‌توانست در اینجا باشد اما مطمئنیم که او فردا با رفع این مسأله تیم ملی را رهبری خواهد کرد.

او درباره دیدار فردا گفت: ازبکستان تیم پرقدرتی است. آنها تیم دشواری برای تمام حریفان هستند و از بازیکنان بسیار خوبی استفاده می‌کنند. ما در رقابت‌های کافا هم دیدار دشواری برابر این تیم داشتیم و فردا هم کار ساده‌ای برابر این تیم نخواهیم داشت.

مانیکونه در پاسخ به سوال خبرنگاری که گفته بود سبک بازی ایران تدافعی است و آیا فردا هم با این شیوه برابر ازبکستان بازی می‌کنید، گفت:  من با این موضوع موافق نیستم. ما گل‌های زیادی به ویژه در ٩ بازی اخیر ثمر رسانده‌ایم و این نشان‌دهنده نگرش تیمی ماست. البته که یک تیم برای موفقیت هم به دفاع خوب و حمله خوب نیاز دارد و فوتبال تنها حمله نیست و یک تیم به هر دو نیاز دارد.

انتهای پیام/