محمدی:‌ تیم ملی نوجوانان پایه فوتبال فردای ایران است

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه، اکبر محمدی رئیس کمیته جوانان درباره همگروهی تیم ملی فوتبال نوجوانان با تیم های افغانستان، مالدیو و فلسطین گفت: نوجوانان بر اساس نتایج قبلی که به دست آورد در سید یک قرار گرفته و با تیمهای بسیار خوبی همگروه است. تیم افغانستان پتانسیل بسیار خوبی دارد و نزدیک به بازیکنان ما هستند. مالدیو و فلسطین به هر شکل قابل احترام هستند و اکنون نمی شود دیگر هیچ تیمی را دست کم گرفت.

وی در ادامه بیان کرد: تیم ملی نوجوانان با توجه به استعدادیابی بسیار خوبی که در این رده توسط کادر فنی انتخاب شده و حمایت مجموعه فدراسیون امیدوار هستیم که به دور بعدی مسابقات صعود کند و بهترین نتیجه را کسب کند. این تیم در واقع پایه فوتبال فردای ایران است و ما از هیچ حمایتی برای این تیم دریغ نمی کنیم.

وی در خصوص همگروهی تیم ملی فوتبال جوانان با تیم های امارات، نپال و قرقیزستان گفت: از چند منظر باید برگزاری بازیها را ارزیابی کنیم. این تیم با توجه به نتایج قبلی  که به دست آورده در سید دو قرار دارد و امارات به عنوان سرگروه است. کار بچه ها سخت است و حریفانمان آسان نیستند.

وی گفت: قرقیزستان سابقه خوبی در فوتبال آسیا دارد و جز کشورهای فوتبال مبتنی بر فیزیک را بازی می کند و کار را برای تیم های رده سنی سخت تر می کند. نپال با توجه به سرمایه گذاری که کرده تیم خوبی دارد و در مجموع با تیم های آسانی همگروه نیستیم.

وی در پایان گفت: جوانان کادر فنی خوبی که دارد . با توجه به پتانسیلی که این تیم دارد و بسیاری از بازیکنان حاضر در جام جهانی نوجوانان و نایب قهرمانی در هند، در این تیم هستند به نظر می رسد که یک تیم با استعداد است و با هدایت کادر فنی نماینده مناسبی برای کشورمان باشند تا بعد از یک دوره غیبت از مرحله مقدماتی عبور کند و نتیجه مناسبی را به دست آورد.

منبع: سایت فدراسیون فوتبال