محمد ناظم‌الشریعه: دیدار تدارکاتی دیگری به جای تورنمنت قزاقستان هماهنگ می‌کنیم

محمد ناظم‌الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان گفت که با لغو تورنمنت چهارجانبه قزاقستان، ملی‌پوشان فوتسال کشورمان بازی تدارکاتی دیگری برگزار خواهند کرد.

به گزارش َشبکه لحظه و به نقل از خبرگزاری تسنیم، در حالی که قرار بود تیم ملی فوتسال کشورمان اوایل آذرماه برای شرکت در تورنمنت چهارجانبه قزاقستان شرکت کند، اما با اعلام علی کفاشیان سرپرست کمیته فوتسال، این تورنمنت لغو شده است. کفاشیان گفته بود که قزاق‌ها به خاطر مشکلات مالی، نمی‌توانند این مسابقات را برگزار کنند. کفاشیان همچنین از  اسلواکی و روسیه به عنوان حریفان احتمالی بعدی تیم ملی نام برده است.

محمد ناظم‌الشریعه در این باره اظهار داشت: اطلاع دقیقی از این موضوع ندارم، اما ظاهراً مشکلی در کمیته فوتسال کشور قزاقستان ایجاد شده و مسابقات احتمالاً لغو خواهد شد. مطمئناً در صورت لغو این مسابقات، بازی تدارکاتی دیگری را هماهنگ می‌کنیم.

تورنمنت چهارجانبه قزاقستان قرار بود با حضور تیم‌های ملی قزاقستان، ایران، آذربایجان و روسیه برگزار شود و تیم ملی فرصت برگزاری سه دیدار تدارکاتی را داشت. این در حالی است که پیش‌تر دو دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتسال مقابل برزیل به دلیل هزینه‌های بالای این سفر لغو شده بود و به این ترتیب، ملی‌پوشان فوتسال چهار دیدار تدارکاتی را از دست دادند.