مخالفت نفت مسجدسلیمان با لغو دیدارش برابر استقلال

سخنگوی باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: ما به این که دیدارمان برابر استقلال تهران، بدون اطلاع باشگاه نفت لغو می‌شود، معترض هستیم و باید موافقت ما نیز گرفته می‌شد.

ابوذر شجاعی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره لغو دیدار این تیم برابر استقلال تهران در هفته ششم لیگ برتر با تصمیم سازمان لیگ، اظهار کرد: این موضوع هنوز به اطلاع باشگاه نفت مسجدسلیمان نرسیده و تنها از سوی رسانه‌ها اعلام شده است. ما به این که بازی بدون اطلاع ما لغو می‌شود، معترض هستیم و باید موافقت باشگاه نفت نیز گرفته می‌شد.
او بیان کرد: مجموعه باشگاه نفت مسجدسلیمان شدیدا با لغو این دیدار مخالف است. در پنج بازی که تاکنون برگزار کرده‌ایم، سه دیدار خارج از خانه بوده است و اگر بازی با استقلال هم لغو شود باید در هفته هفتم مجددا یک دیدار خارج از خانه را برابر سایپا انجام دهیم که از نظر هیچ منطق و قانونی قابل قبول نیست.
سخنگوی باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: این تصمیم سازمان لیگ تیم ما را دچار مشکل می‌کند و سازمان لیگ نباید به خاطر رعایت حال باشگاه استقلال، نفت مسجدسلیمان را دچار بحران کند. باید هنگام گرفتن این تصمیم، شرایط باشگاه ما نیز لحاظ می‌شد نه این که تنها به شرایط استقلال توجه می‌کردند.
شجاعی عنوان کرد: هواداران نفت نیز برای بازی روز پنج‌شنبه برابر استقلال تهران و حضوری پرشور آماده هستند و ما هم هیچ مشکلی برای برگزاری این دیدار نداریم و تدارکات لازم دیده شده است.