مربی ماشین‌سازی: تراکتور قوی‌ترین تیم لیگ برتر است

مربی گسترش فولاد می‌گوید که فردا برای کسب سه امتیاز به مصاف تراکتورسازی می‌روند.

به گزارش ایسنا، ماشین‌سازی در هفته ششم لیگ برتر فردا (پنج‌شنبه) ساعت ۱۸ در ورزشگاه بنیان دیزل به مصاف تراکتورسازی می‌رود. یوسف بخشی‌زاده، مربی گسترش فولاد که به خاطر عدم انتخاب سرمربی جدید این تیم در نشست خبری پیش از این بازی حاضر شد و در این نشست خبری اظهار کرد: می‌خواهیم فردا بازی شرافتمندانه و آبرومندانه‌ای مقابل تراکتورسازی انجام دهیم. از باشگاه تشکر می‌کنم که ما را شارژ مالی کرد و امیدوارم در بازی فردا سربلند بیرون بیاییم. ما شش مصدوم داریم و با تراکتوری بازی می‌کنیم که قدرتمندترین و پرمهره‌ترین تیم لیگ است اما ما هم حریف دست و پا بسته‌ای نیستیم. بازیکنان با آمادگی کامل تمرینات را انجام دادند. ما در چهار بازی اول بدشانسی آوردیم و می‌توانستیم در آن بازی‌ها برنده شویم.

او افزود: ما در آن بازی‌ها از لحاظ بدنی هم کم می‌آوردیم اما امیدوارم  فردا بازی خوبی به نمایش بگذاریم. بازیکنان جایگزین ما مهره‌هایی نیستند که بتوانند جای خالی بازیکنان قبلی را پر کنند. ما ۱۰۰ درصد به دنبال سه امتیاز هستیم و دوست نداریم این بازی با تساوی به پایان برسد.

مربی گسترش فولاد گفت: تراکتوری که هفته قبل به مصاف سپاهان رفت تغییرات زیادی داشته است. این تیم روز به روز هماهنگ‌تر می‌شود و بازی تاکتیکی به نمایش می‌گذارد. تراکتورسازی را به خوبی آنالیز کردیم و نقاط ضعف و قوت آن را به خوبی می‌شناسیم. من سه سال در تراکتورسازی بودم اما الان تیم من ماشین‌سازی است و به این تیم فکر می‌کنم.

بخشی‌زاده در پایان درباره تماشاگران تبریزی گفت: تماشاگران تبریزی همیشه به فوتبالیست‌ها لطف داشتند. زمانی که در تراکتورسازی بودم تبریز ۹۰۰ هزار نفر جمعیت داشت اما ۳۰ هزار نفر به ورزشگاه باغ شمال می‌آمد. باید آرامش و رفاه کامل را برای آن‌ها فراهم کنیم. در استادیوم‌های ایران واقعا هواداران اذیت می‌شوند. امیدوارم هواداران پرشور تبریزی به راحتی وارد استادیوم شوند.