مربی تیم فوتبال رئال مادرید به تمدید قرارداد هافبک آلمانی‌ کهکشانی‌ها واکنش نشان داد

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه، برخلاف آنچه در هفته‌های اخیر رسانه‌ها گزارش کردند، زین‌الدین زیدان از همکاری با «تونی کروس»‌خوشحال است.

بعد از آنکه امروز باشگاه رئال مادرید قرارداد کروس را به مدت یک سال دیگر تمدید کرد و مدت تعهد هافبک 29 ساله به تیم سفید‌پوش تا سال 2023 افزایش یافت، زیزو به این امر واکنش نشان داد.

او گفت:همیشه گفته‌ام و باز تکرارمی‌کنم که روی حضورش حساب می‌کنم.تونی فوتبالیست بسیارخوبی است.فقط هم من، چنین حرفی نمی‌زنم. بلکه کارشناسان و رسانه‌ها هم همین باور را دارند.

با تمدید قرارداد هافبک لژیونر با تیم مادریدی،‌ برخی تیم‌های اروپایی از جمله دو تیم شهر منچستر که نیم‌نگاهی به کروس برای همکاری داشتند، باید به فکر جذب هافبک‌های دیگری برای تقویت کادر نفرات فصل آینده خود باشند.

کروس در سال 2014 و چند روز بعد از قهرمانی جهان با تیم ملی آلمان به عضویت رئال مادرید درآمد و از آن هنگام تاکنون همواره یکی از ارکان تیم نخست شهر مادرید بود.

وی در مدت 5 سال گذشته 233 بازی برای سفید‌پوشان انجام داده و در کسب 3 مقام قهرمانی اروپا، یک قهرمانی لالیگا،‌4 قهرمانی جام باشگاه‌‌های جهان و 4 سوپر جام اسپانیا سهیم شده است.

منبع: فارس