مسابقات بین المللی مینی گلف 2020 در جزیره کیش/ جمشیدی داور مسابقات آسیایی وودبال شد

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه، نخستین نشست هیئت رئیسه فدراسیون گلف در سال جاری به ریاست دکتر حمید عزیزی و حضور سایر اعضا برگزار شد.

در این جلسه مقرر شد در سال جاری در خصوص هر کدام از رده های سنی که از طریق فدراسیون گلف دعوتنامه در یافت کرده اند حداقل یک اعزام برون مرزی در نظر گرفته شود.

همچنین مقرر شد تا مجمع عمومی سال 98 فدراسیون گلف در دهه آخر تیرماه الی دهه نخست مرداد ماه برگزار شود.

میزبانی مسابقات بین المللی مینی گلف در جزیر کیش 2020 از دیگر دستورات جلسه بود که به تصویب اعضا رسید.

همچنین در بررسی وضعیت مزایده زمین گلف باشگاه انقلاب مقرر شد در این زمین در اختیار بخش خصوصی تحت نظارت فدراسیون قرار گیرد.

حضور رده های تیم ملی در اعزام های برون مرزی سال جاری، بررسی میزبانی مسابقات بین المللی مینی گلف در جزیره کیش 2020،تصویب زمان برگزاری مجمع عمومی فدراسیون (حداکثر تا پایان تیرماه سال جاری)، بررسی وضعیت افزایش تنخواه گردان کارپرداز از جمله دستورات این جلسه بود.

*جمشیدی داور مرحله نهایی مسابقات آسیایی وودبال شد

مهرداد جمشیدی دبیر فدراسیون گلف به دعوت از فدراسیون جهانی وودبال در مسابقات آسیایی که از تاریخ 25 لغایت 28 خرداد ماه در شهر بوئن کره جنوبی برگزار می شود قضاوت خواهد کرد. وی در گروه اصلی داورها قرار داشته و قضاوت گروه نهایی را بر عهده دارد.

جمشیدی که از مربیان و داروان گرید A دارای مقام پنجمی مسابقات بین المللی وودبال تایوان و سابقه بیش از 10 سال عضویت در تیم ملی است.

منبع: فارس