معنوی‌نژاد راهی سری آ ایتالیا شد

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران به عضویت تیم ساتورنیا ایتالیا درآمد.

به گزارش گروه ورزش شبکه لحظه و به نقل از سایت ایتالیایی legavolley، محمدجواد معنوی نژاد بازیکن ملی پوش تیم ملی ایران به عضویت تیم ساتورنیا ایتالیا درآمد.

معنوی نژاد بعد از حضور در این تیم ایتالیایی گفت:  لیگ ایتالیا لیگ بسیار سختی است و تیم های خوب زیادی در آن حضور دارند.  به همین خاطر بازی در این لیگ اصلا آسان نیست. امیدوارم با این تیم نتایج خوبی در زمین کسب کنیم. ما باید خوب بازی کنیم و با هم این کار را انجام دهیم. هر کس وظیفه دارد بهترین خودش  باشد تا بتوانیم در پایان فصل نتایج خوبی کسب کنیم.

او درباره حضور در لیگ والیبال ایتالیا نیز افزود: بازی در لیگ ایتالیا کار آسانی نخواهد بود، من در لیگ های دیگر دنیا بازی کرده‌ام و البته لیگ ایران، اما سوپرلیگا ایتالیا کاملاً متفاوت است چون سطح آن بسیار بالاتر است و هر بازی بسیار سخت است. ما باید خیلی خوب کار کنیم و خود را تا انتها متعهد کنیم تا بتوانیم با حداکثر امکانات خود رقابت کنیم.

تیم ساتورنیا به تازگی جواز حضور در لیگ برتر ایتالیا (superliga) را بدست آورده است.

تیم ملی والیبال ایران از روز  سه‌شنبه رقابتهای خود را در هفته دوم لیگ ملتها آغاز می‌کند که بهروز عطایی سرمربی تیم ملی ۱۴ بازیکن را برای اعزام به روتردام هلند انتخاب کرد.

تنها تغییر تیم ملی، خط خوردن محمد جواد معنوی‌نژاد است که میثم صالحی جایگزین او شده است.

انتهای پیام/