ملی‌پوش هندبال: جراحی نکرده‌ام ، فدراسیون تماس نگرفت

ملی‌پوش هندبال که سال پیش در اردوی تیم ملی قبل از رقابت‌های قهرمانی آسیا از ناحیه رباط صلیبی مصدوم شد، هنوز جراحی نکرده است.

سجاد ندری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: پس از آن مصدومیت قرار بود 18 فروردین جراحی کنم که به علت پارگی MCL دکتر گفت نمی‌شود عمل کنی و یک برنامه دادند که آن ناحیه جوش بخورد و قرار شد دو ماه بعد جراحی کنم.

وی ادامه داد: بعد از آن زمان تست کردند و گفتند MCL هنوز جوش نخورده و تا الان نتوانسته‌ام جراحی کنم.

ندری با بیان اینکه چند پیشنهاد داخلی و خارجی دارم، اضافه کرد: اگر فروردین عمل می‌کردم به فصل جدید می‌رسیدم اما با این شرایط و اگر بتوانم در یکی دو هفته آینده پایم را جراحی کنم، می‌توانم به نیم‌فصل دوم برسم.

این هندبالیست لرستانی که فصل گذشته در لیگ ترکیه توپ زده در ادامه گفت: فصل قبل قرارداد یک ساله با این تیم بستم و در صورت تمایل خودم می‌توانستم یک فصل دیگر تمدید کنم که مسئولان باشگاه کار قرارداد را نهایی کرده‌اند اما با توجه به شرایط نتوانستم به ترکیه بروم و گفته‌اند تا نیم‌فصل هم صبر می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه در اردوی قطر مصدوم شدم، تأکید کرد: ما از خیلی مسائل برای کشورمان می‌گذریم و به بازی و پوشیدن پیراهن تیم ملی افتخار می‌کنیم اما بهتر است مسئولان هم به فکر ملی‌پوشان باشند.

ندری خاطرنشان کرد: بعد از مصدومیت حتی یک بار از فدراسیون با بنده تماس نگرفته‌ و پیگیر جراحی و کارهایم نشده‌اند که با وجود چنین شرایطی ورزشکار دلسرد می‌شود و از این قضیه ناراحت هستم.