ملی‌پوش وزنه‌برداری ۱۵ درصد شنوایی‌ گوش چپش را از دست داد

میزان آسیب دیدگی گوش وزنه بردار ملی پوش ایران پس از مراجعه به پزشک متخصص مشخص شد.

به گزارش شبکه لحظه:

محمدرضا براری درباره ی میزان آسیب دیدگی که برای گوش او در مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان پیش آمد، گفت: به همراه دکتر بنی جمالی عصر امروز به بیمارستان بهمن رفتم و  توسط دکتر شریفیان معاینه شدم. دکتر گفت که پرده گوشم سوراخ شده است. فعلا صبر کنم تا خودش ترمیم شود و زمان می برد که ترمیم شود و عمل جراحی نیاز ندارد. البته ۱۵ درصد شنوایی ام را از دست داده ام.
قرار شد آخر آذر دوباره توسط دکتر معاینه شوم و دوباره تست شنوایی سنجی بدهم. تا آن موقع باید مراقب باشم که ضربه به گوشم وارد نشود یا داخل گوشم آب نرود.
او در پاسخ به پرسش که پس از ترمیم کامل، شنوایی اش هم کامل برمی گردد، بیان کرد: این را از دکتر پرسیدم و گفت اول آذر که دوباره تست شنوایی سنجی دادم می تواند بگوید و الان نمی تواند نظر قطعی بدهد.

براری در پاسخ به این پرسش که تمرینات وزنه برداری را می تواند تا بهبود گوشش داشته باشد یا خیر، گفت: این موضوع را فراموش کردم از پزشکم سوال کنم و قرار است بپرسم می توانم تمرین داشته باشم یا خیر.

در جریان مسابقات جهانی وزنه برداری و در حرکت دوضرب برخواه سرمربی تیم ملی به صورت براری ضربه زد تا او با هوشیاری بالا به روی تخته برود، اما همین موضوع باعث شد که پرده گوش براری پاره شود و در هنگام مسابقه دچار سرگیجه شدیدی شود.

منبع : خبرگزاری ایسنا