مهاجم بارسلونا به عضویت دورتموند درآمد

پاکو آلکاسر با امضای قراردادی قرضی یک ساله به عضویت تیم دورتموند درآمد.

به گزارش ایسنا و به نقل از بیلد، پاکو آلکاسر مهاجم فصل قبل تیم فوتبال بارسلونا با امضای قراردادی قرضی یک ساله به عضویت تیم دورتموند درآمد. گفته شده است او با امضای این قرارداد در این فصل ۲ میلیون یورو به دست خواهد آورد.

آلکاسر که از والنسیا راهی بارسلونا شد، در این تیم نتوانست چندان فرصت بازی به دست بیاورد و همین مسئله باعث شد تا سران بارسلونا او را قرضی در اختیار دورتموند قرار دهند.

بوروسیا دورتموند که این فصل در لیگ قهرمانان نیز حاضر است امیدوار است ناکامی فصل قبل را به دست فراموشی بسپارد و به همین خاطر بازیکنان خوبی را در این فصل جذب کرده است که تاکنون آلکاسر آخرین بازیکن زردپوشان آلمان بوده است.

این بازیکن درباره حضور در دورتموند گفت: بی صبرانه منتظر بازی در بوندسلیگا هستم. لیگ آلمان یکی از بهترین لیگ های اروپا است و دورتموند نیز با هواداران زیادی که دارد برای هر فوتبالیستی جذاب است. امیدوارم بتوانم در این فصل بهترین بازیهای ممکن را برای تیمم ارائه کنم.

آلکاسر در مدتی که در بارسلونا بود موفق شد ۵۰ بار برای تیمش به میدان برود و قهرمانی در لالیگا و دو قهرمانی در کوپا دل ری و قهرمانی در سوپر جام اسپانیا را به دست بیاورد.