مهاجم هلندی در رادار شیاطین سرخ

این احتمال وجود دارد بازیکن دورتموند در نقل و انتقالات به منچستریونایتد بپیوندد.

به گزارش گروه ورزش شبکه لحظه؛ واسطه‌ها ممکن است به منچستریونایتد این شانس را بدهند که دونیل مالن مهاجم هلندی 24 ساله و همه کاره بورسیادورتموند را به خدمت بگیرد.

طبق گزارش Football Transfers، دونیل مالن ممکن است گزینه‌ای برای منچستریونایتد برای تقویت خط حمله آنها در سال آینده باشد. شیاطین سرخ به زودی راه خود را از جیدون سانچو جدا خواهند کرد و واسطه‌ها احتمالا وینگر 24 ساله بورسیا دورتموند را به منچستریونایتد پیشنهاد خواهند کرد. دونیل مالن تا سال 2026 با دورتموند قرارداد دارد و در 18 بازی در فصل جدید، تاکنون موفق شده برای زنبورها 5 گل به ثمر برساند و 2 پاس گل بدهد. همین پیشرفت این بازیکن باعث شده تا بسیاری از باشگاه‌های مطرح او را مورد توجه قرار دهند.

برخی گزارشات نیز حاکی از این است که باشگاه‌های لیورپول و آرسنال هم به دنبال این بازیکن هستند. او همچنین به عنوان یک هدف برای رئال مادرید و دیگر تیم‌های مطرح اروپایی تبدیل شده است اما منچستریونایتد ممکن است این شانس را داشته باشد که سال آینده او را دور از بورسیا دورتموند بگیرد.

شیاطین سرخ احتمالا در پنجره نقل و انتقالات ژانویه از جیدون سانچو جدا خواهند شد. این به این دلیل است که اریک تن هاگ این ملی‌پوش انگلیسی را پس از چند ماه پیش از صحنه تیم اصلی بیرون کرد.

پایان پیام/