مهدی خدابخشی: خستگی بر تنم ماند

ملی‌پوش تکواندوی ایران گفت: خستگی تمرینات بر تنم باقی ماند و برای پیشرفت باید تلاش بیشتری کنیم.

مهدی خدابخشی در گفت و گو با ایسنا، در مورد حذفش از بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا توضیح داد: برای موفقیت و گرفتن نتیجه در بازی‌های آسیایی خیلی امیدوار بودم. سختی‌های زیادی کشیدم و اردوهای متداوم بسیار خوبی را داشتیم، همه این‌ها دلیل امیدواری من برای کسب نتیجه خوب در بازی‌های آسیایی بود که متاسفانه اینطور نشد و گویا خدا برای من در این دوره اینطور نوشته بود.

او در این مورد ادامه داد: با همه تلاش‌هایی که داشتم  نتیجه مورد نظرم کسب نشد و خستگی برتنم باقی ماند. با این‌حال دیگر بازی‌های آسیایی برای تکواندو تمام شد و مسابقات مهم‌تری را پیش رو داریم که برای موفقیت در آن‌ها تلاش بیشتری را انجام خواهم داد.

ملی‌پوش تکواندوی ایران در مورد عملکرد تیم ملی نیز در بازی‌های آسیایی، اظهار کرد: نتیجه تیم ملی در این رقابت‌ها قابل قبول است و برای تکواندوی ایران خوشحالم چون بعد از فراز و نشیب‌های زیادی که داشت با کسب این نتیجه توانست جایگاه خودش را حفظ کند. جوان‌ترهای تیم هم نشان دادند که می‌توانند عملکرد خوبی داشته باشند، به آن‌ها تبریک می‌گویم.

خدابخشی در مورد تاثیر آنالیز شدن او از سوی کادرفنی کره‌جنوبی در حذفش از بازی‌های آسیایی، توضیح داد: اینکه من و عاشورزاده نسبت به تکواندوکاران دیگر تیم خودمان شناخته شده‌تر هستیم بی‌تاثیر نبود اما نباید این مسئله را دلیل اصلی دانست. ما باید تلاش خود را بیشتر کنیم تا در میدان‌های بعدی نتیجه قابل قبولی را کسب کنیم.