مهدی تاج: نمایندگان فیفا و یوفا برای تماشای فینال لیگ قهرمانان به تهران می‌‌آیند

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: پنج نفر از فیفا و چهار نفر از یوفا برای مشاهده فینال لیگ قهرمانان آسیا به ایران می‌آیند.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از وزارت ورزش و جوانان:

مهدی تاج در نشست روسای فدراسیون‌ها با وزیر و معاونین وزارت ورزش و جوانان با اشاره به صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: صعود پرسپولیس برای اولین بار به فینال جام قهرمانان آسیا اتفاق بسیار بزرگی بود. روز 19 آبان رویداد بزرگی رقم می‌خورد و در این روز که فینال لیگ قهرمانان آسیا برگزار می‌شود، نشست کمیته مسابقات AFC برگزار خواهد شد.

وی افزود: 20 نفر از روسای فدراسیون‌های آسیا، 20 نفر از روسای لیگ‌های آسیا، رئیس و هیئت رئیسه AFC، پنج نفر از فیفا و چهار نفر از یوفا به ایران می‌آیند و فینال را از نزدیک می‌بینند. باید برای برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا که کمتر از فینال جام ملت‌های آسیا نیست، آماده شویم که خوشبختانه وزارت ورزش اقدامات را آغاز کرده است.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: باید با هماهنگی و هم افزایی همه جانبه و حساسیت زیاد، همه اقدامات را انجام دهیم تا در روز مسابقه به مشکلی برنخوریم. در مجموع اتفاقات بسیار خوبی برای فوتبال ایران رقم خوره که بی‌نظیر بوده است. امیدوارم بتوانیم یک میزبانی خوب و آبرومند در تهران داشته باشیم و نشان دهیم می‌توانیم میزبان جام جهانی فوتسال هم باشیم.