مودریچ: دغدغه توپ طلا را ندارم

هافبک کروات رئال مادرید می گوید کسب توپ طلای فوتبال جهان دغدغه ذهنی او محسوب نمی شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، تیم ملی کرواسی در دیداری دوستانه برابر اسپانیا با ۶ گل شکست خورد. در این دیدار لوکا مودریچ برای تیمش به میدان رفت. مودریچ که اخیرا به عنوان بهترین بازیکن یوفا انتخاب شد، در کنار محمد صلاح و کریستیانو رونالدو نامزدهای بهترین بازیکن سال فیفا هستند و این در حالی است که نام لیونل مسی در این فهرست دیده نمی‌شود.

این هافبک ۳۳ ساله شانس نخست کسب توپ طلا محسوب می شود. با این حال خود مودریچ می گوید کسب این جایزه به دغدغه او تبدیل نشده است. در همین رابطه ستاره خط میانی رئال مادرید و تیم ملی کرواسی گفت: برای من کسب عنوان تیمی اهمیت بسیار بیشتری تا کسب جوایز فردی دارد و برای توپ طلا هم همین است. باید تاکید کنم بردن این جایزه دغدغه ذهنی من محسوب نمی شود. اگر بتوانم توپ طلا را به دست بیاورم خوشحال خواهم شد و در غیر این صورت هیج اتفاقی رخ نمی دهد.

مودریچ درباره شکست پرگل کرواسی نیز اضافه کرد: ما واقعا بازی را خوب شروع کردیم و در همان ۲۰ دقیقه نخست، دو، سه موقعیت خوب گلزنی داشتیم که از دست دادیم. وقتی گل اول و خصوصا گل دوم را دریافت کردیم از هم گسیخته شدیم و دیگر نتوانستیم تمرکزمان را حفظ کنیم. تمام بازیکنان فقط به این فکر می کردند که خودشان را در زمین نشان دهند و بازی تیمی ارائه ندادیم.  بازی برابر تیم های قدرتمندی مثل اسپانیا آسان نیست و باید در تمام دیدارها با ۱۰۰ درصد توان به میدان برویم در غیر این صورت چندان نمی توانیم موفق ظاهر شویم.