موراتا: ایتالیا هم از تقابل با ما خوشحال نیست

مهاجم و کاپیتان تیم ملی اسپانیا گروه لاروخا در یورو ۲۰۲۴ را دشوار دانست و اعلام کرد رقیبان از جمله ایتالیا هم از همگروهی با اسپانیا خوشحال نیستند.

به گزارش شبکه ورزشی لحظه؛  اسپانیا در نخستین دیدارش در جام ملت‌های اروپا باید به دیدار کرواسی برود. قهرمان لیگ ملت‌های اروپا در ادامه با ایتالیا و آلبانی نیز رقابت خواهد داشت و کار آسانی برای صعود ندارد.

مهاجم لاروخا درباره قرارگرفتن اسپانیا در گروهی دشوار در یورو به سایت یوفا گفت: از قبل می‌دانستم در گروه سختی قرار خواهیم گرفت و با ایتالیا همگروه خواهیم شد. به همسرم گفتم که دوباره مقابل آنها بازی خواهیم کرد. برای ایتالیا احترام زیادی قائلم. ایتالیایی‌ها همیشه در زمان حضورم در یوونتوس با من به‌خوبی رفتار کردند. در یورو گذشته ایتالیا ما را از رقابت‌ها حذف کرد و ما به‌خوبی از قدرت این تیم آگاهیم. کسب پیروزی برابر ایتالیا سخت خواهد بود اما آنها هم از دیدار با اسپانیا خوشحال نیستند.

آلوارو موراتا افزود: بستن بازوبند کاپیتانی احساس غرور و افتخار باورنکردنی به من می‌دهد. همیشه این رویا را داشتم که روزی در بین گلزنان برتر تاریخ اسپانیا یا کاپیتان این تیم باشم. من به هر دوی این اهداف گام به گام رسیدم.

مهاجم گلزن اسپانیا درباره قرارداشتنش در رتبه چهارم فهرست گلزنان تیم ملی اسپانیا نیز گفت: خیلی به این رکورد افتخار می‌کنم. اگر به این فکر کنید که چه لحظات سختی سپری شدند، این رکورد برایتان بیشتر ارزشمند می‌شود. برای رسیدن به این رکورد بر خیلی چیزها غلبه کردم ولی دوست دارم با اسپانیا در یک رویداد مهم قهرمانی بیاورم و ترجیحم این است که بتوانم قهرمان یورو شوم. با مهاجمانی چون فرناندو تورس، رائول گونزالس و داوید ویا صمیمی‌ام. آنها بازیکنان فوق‌العاده‌ای‌اند و خوشحالم نامم کنار این ستاره‌هاست.

انتهای پیام/