ناظم‌الشریعه‌: هدفمان از برگزاری اردوی فعلی‌ مرور موارد فنی پیشین است

به گزارش سرویس فوتبالیشبکه لحظه، محمد ناظم الشریعه در مورد وضعیت تیم ملی فوتسال، گفت : درحال برگزاری نخستین اردویمان در سال 98 هستیم. باتوجه به اینکه از آخرین اردوی تیم ملی حدود 4 ماه گذشته بود و بازیکنان از شرایط اردویی دور مانده بودند به همین منظور ، بازیکنان را به این اردو فرا خواندیم تا کارهایمان را پیگیری کنیم.

وی افزود: امسال برای ما سالی بسیار سخت خواهد بود. مسابقات مقدماتی جام ملت‌ها، مرحله نهایی جام ملت‌ها و انتخابی جام جهانی را در پیش داریم. همه این رویدادها ما را ملزم می‌کند که هوشمندتر عمل کنیم. خوشبختانه تیم مس سونگون نماینده ایران در جام باشگاه های آسیا است که البته به دلیل اینکه بازیکنان ملی پوش زیادی این تیم دارد ، درنتیجه برای حدود 40 روزی که این تیم درگیر مسابقات باشگاهی آسیا است ، بازیکنان را دراختیار نخواهیم داشت.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران تاکید کرد: بنابراین نیاز داریم تا وقت بیشتری برای تیم ملی درنظر بگیریم که برهمین اساس هدفمان از اردوی چهار روزه فعلی این است که کارهای تاکتیکی قبلی را باهم مرور کنیم. البته که چند نکته جدید هم در برنامه فنی اردو خواهیم داشت و باید از همین تعداد روز اردویی هم نهایت بهره را ببریم. چراکه باید خود را برای مسابقات شهریورماه آماده کنیم.

منبع: فارس