نامجومطلق : یکی از بی‌نقص‌ترین بازی‌های استقلال بود

بازی سخت و حساسی برای هر دو تیم بود و سه امتیاز می‌توانست به شرایط آنها در جدول کمک کند. فوتبال را خوب شروع کردیم و تا زمانی که 10 نفره نشده بودیم، توپ و زمین در اختیار استقلال بود. بازی بسته‌ای را هر دو تیم انجام دادند.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، مجید نامجومطلق مربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت : بازی سخت و حساسی برای هر دو تیم بود و سه امتیاز می‌توانست به شرایط آنها در جدول کمک کند. فوتبال را خوب شروع کردیم و تا زمانی که 10 نفره نشده بودیم، توپ و زمین در اختیار استقلال بود. بازی بسته‌ای را هر دو تیم انجام دادند. هدف اول سپاهان در نیمه اول گل نخوردن بود. ما در بدترین زمان 10نفره شدیم. درباره اخراج آرش رضاوند نمی‌خواهم صحبت کنم، اما داور می‌توانست کارت قرمز ندهد. این صحنه را به کارشناسان داوری می‌سپارم. در دقایق دیگر بازی قضاوت بدون اشتباهی از بیژن حیدری شاهد بودیم.

محمد دانشگر را به زمین فرستادیم تا توپ دوم را در اختیار داشته باشیم

پس از اخراج، نبض بازی در اختیار سپاهان قرار گرفت، اما نیمه دوم با توجه به اینکه یک بازیکن کمتر داشتیم، با توجه به تلاش سپاهان برای بازی هوایی، محمد دانشگر را به زمین فرستادیم تا توپ دوم را در اختیار داشته باشیم. جلوی سپاهان تیمی 10 نفره شود، مشکل ساز خواهد شد که با تلاش و کوشش بچه‌ها توانستیم شرایط را به سود خودمان حفظ کنیم. این سه امتیاز از نظر روحی – روانی توانست به ما کمک کند و امیدوارم در دیدارهای بعدی با تمرکز بازی کنیم. هنوز چیزی تمام نشده و سه بازی حساس و فینال گونه داریم.

سپاهانی‌ها بازیکنان بلندقامت زیادی داشتند

تشکر ویژه از بازیکنانم دارم که با وجود 10 نفره شدن، تلاش زیادی کردند. سپاهانی‌ها بازیکنان بلندقامت زیادی داشتند و تیم ما را به عقب بردند، آن هم در شرایطی که دوست نداشتیم این اتفاق بیفتد. بازیکنی که اخراج می‌شود و تیم را 10 نفره می‌کند، بازیکنان دیگر باید فشار مضاعفی را تحمل کنند. دوندگی بازیکنان زیاد بود و توانستیم توپ دوم را کنترل کنیم. جا دارد از بازیکنانی که 90 دقیقه بازی کردند و چه بازیکنانی که تعویضی وارد زمین شدند، وظایف‌شان را به نحو احسن انجام دادند. یکی از بی‌نقص‌ترین بازی‌های استقلال بود.

قائدی تا زمانی که در زمین بود

قائدی تا زمانی که در زمین بود، فوتبال خوبی را بازی می‌کرد و حتی 10 نفره شدیم، او را هافبک چپ قرار دادیم که در این پست نیز فوتبال خوبی را به نمایش می‌گذاشت، اما وقتی سپاهان علی قربانی را اضافه کرد، برای اینکه شرایط توپ‌های هوایی را به سود خودمان تمام کنیم، مجبور شدیم قائدی را تعویض کنیم. این مسئله چیزی از ارزش‌های قائدی کم نخواهد کرد. شیخ نیز تا زمانی که داخل زمین بود خوب بازی می‌کرد. مطمئن باشید قائدی در بازی بعدی به قول خودش یعنی زدن دهمین گل عمل می‌کند. فشار روی او زیاد است و خود ما مربیان باید به او آرامش دهیم. او بازیکن تاثیرگذاری است. قائدی سن و سال کمتری دارد و وظیفه داریم از او حمایت کنیم و امیدوارم به وعده‌اش عمل کند. هر چند که فکر کنم هم هواداران و هم کادرفنی تا اینجا از قائدی راضی هستند.

فوتبال ورزش سنگینی است و فعالیت ورزشی سنگینی را می‌طلبد

این مسئله در فوتبال ما جا نیفتاده است که هر بازیکنی روانشناس خصوصی برای خودش داشته باشد. فوتبال ورزش سنگینی است و فعالیت ورزشی سنگینی را می‌طلبد. هر بازیکنی می‌تواند مشاور روانی داشته باشد تا مواقعی که فشار زیادی تحمل می‌کند، روانشناسان به او کمک کنند. مهدی نیز در این سیستم قرار می‌‌گیرد. باید قائدی را قانع کنیم که بیشترین خدمات را به استقلال داشته است. قولی که او برای تعداد گل‌هایش داده است، با توجه به بازی‌هایی که تا پایان فصل هست، محقق خواهد شد و فشار از روی او برداشته می‌شود، اما تا اینجای کار بازیکن مثمرثمر استقلال بوده است.

الان نیز تمرکزمان برای بازی با شهر خودرو خواهد بود

تمام بازی‌های‌مان سخت است. ما سه بازی سخت دیگر برابر تیم‌های شهر خودرو، پیکان و شاهین بوشهر داریم. هر بازی حکم فینال را دارد. جام حذفی نیز جایگاه ویژه‌ای برای ما خواهد داشت و سعی می‌کنیم بازی به بازی پیش برویم. الان نیز تمرکزمان برای بازی با شهر خودرو خواهد بود، تیمی که خوب بازی می‌کنند و یکدست هستند.

بیشتر بخوانید :

نامجومطلق: به بازی فردای استقلال مقابل سپاهان فکر میکنیم نه جام حذفی

نامجومطلق: فشار از سمت استقلالی های بیرونِ تیم است

نامجومطلق : کادرفنی نساجی سرمایه‌های باشگاه استقلال هستند