نتایج هفته پنجم لیگ برتر تیروکمان

هفته پنجم لیگ برتر تیروکمان در رشته‌های ریکرو و کامپوند در سایت ورزشگاه آزادی برگزار شد.

به گزارش شبکه لحظه :

هفته پنجم لیگ برتر تیروکمان در رشته‌های ریکرو زنان و مردان و کامپوند بانوان به میزبانی ویلانچ گیلان، شهرداری رشت و کنگره ۶۰ در سایت تیروکمان برگزار شد و نتایج زیر به دست آمد.

در ریکرو مردان؛ امپراطوری کاشی و سنگ سامان همدان ۴ بر یک هیات کرمان را شکست داد، فولاد مبارکه سپاهان ۳ بر ۲ هیات کیش را مغلوب کرد، ناجا ۵ بر صفر برابر میعاد بروجن به برتری رسید و نفت امیدیه ۳ بر صفر هیات قم را شکست داد.

در ریکرو بانوان؛ کمانداران پایتخت ۵ بر صفر شهرداری رشت را شکست داد، امپراطوری کاشی و سنگ سامان همدان ۳ بر ۲ هیات کیش را مغلوب کرد و پاکان البرز ۵ بر صفر مس کرمان را شکست داد.

در کامپوند بانوان نیز ذوب آهن ۳ بر ۲ برابر بیمه سینا به برتری رسید و سولار پلیمر البرز ۳ بر ۲ امپراطوری کاشی و سنگ سامان همدان را شکست داد.

در جدوی رده‌بندی ریکرو بانوان؛ هیئت کیش با ۱۹ امتیاز صدرنشین است، یاران جنوب کوشک شهرکرد با ۱۸ امتیاز و امپراطوری کاشی و سنگ سامان همدان با ۱۶ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار دارند.

در جدوی رده‌بندی ریکرو مردان نیز امپراطوری کاشی و سنگ سامان همدان با ۲۷ امتیاز در جایگاه نخست قرار دارد و ناجا با ۲۳ امتیاز و فولاد مبارکه سپاهان با ۱۸ امتیاز دوم و سوم هستند.

در کامپوند مردان؛ ناجا با ۱۸ امتیاز صدرنشین است و سولار پلیمر البرز با ۱۵ امتیاز و فولاد مبارکه سپاهان با ۱۵ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار دارند.

در کامپوند زنان نیز سولار پلیمر البرز با ۱۲ امتیاز صدرنشین است و مس کرمان با ۹ امتیاز و امپراطوری کاشی و سنگ سامان همدان با ۸ امتیاز در جایگاه دوم و سوم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارند.

منبع : خبرگزاری ایسنا