نتیجه و خلاصه بازی تیم های فوتبال استقلال 2- 0ذوب‌آهن

تیم های فوتبال استقلال و ذوب‌آهن در جارچوب رقابت های لیگ برتر به مصاف هم رفتند.

 

ترکیب استقلال
سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، عارف غلامی، مهدی مهدی‌پور، یامگا، جعفر سلمانی، مهدی قائدی، سیلوا، ارسلان مطهری، محمد محبی و آرش رضاوند
سرمربی: ریکاردو ساپینتو

ترکیب ذوب‌آهن
حبیب فرعباسی، محمد قریشی، پویا پورعلی، نادر محمدی، صادق صادقی، آرمان اکوان، امیرحسین جدی، جلال مداحی، سامان نریمان جهان، محمد حسین اسلامی و عرفان معصومی
سرمربی: مهدی تارتار

 لحظات حساس
دقیقه یک: مهدی قائدی با ارسال فنی به پشت دفاع ذوب‌آهن و دور زدن دفاع حریف، جعفر سلمانی را صاحب توپ کرد. این بازیکن با ارسال به دهانه دروازه سعی داشت مهاجم تیمش را صاحب موقعیت کند که نادر محمدی، توپ را به اوت فرستاد.
دقیقه ۶: نادر محمدی از نزدیک خط دفاعی خودی، پرتاب اوت بلندی را انجام داد و توپ از بالای سر عارف غلامی رد. در ادامه محمدحسین اسلامی، مهاجم ذوب‌آهن با دریبل حسینی سعی داشت دروازه خالی استقلال را باز کند که شوت او را دفاع آبی‌پوشان با یک تکل برگشت داد.

دقیقه ۱۹-؛ محمد محبی پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و با ارسال پاس در عمق دفاع ذوب‌آهن، مهدی قائدی را صاحب توپ کرد. ستاره ریز نقش استقلالی‌ها نیز با یک کنترل عالی، خود را با حبیب فرعباسی تک به تک کرد و با شوت زمینی به گوشه دروازه، گل اول را برای تیمش به ارمغان آورد.

دقیقه ۶۲:مهدی قائدی پس از همکاری عالی با دیگر یاران خود، از پشت محوطه جریمه توپ را در عمق دفاع ذوب‌آهن برای محمد محبی ارسال کرد که این ستاره توسط آرمان اکوان با تکلی از پشت متوقف شد. اینگونه یک ضربه پنالتی برای استقلال به دست آمد و یامگا با ضربه‌ای مطمئن به سمت راست، گل دوم آبی‌پوشان را به ثمر رساند.

دقیقه ۷۰- پس از اینکه شوت سجاد شهباززاده توسط نادر محمدی برگشت داده شد، در ادامه شوت سرکش آرش رضاوند از بالای دروازه فرعباسی به شکل خطرناکی راهی اوت شد.

دقیقه ۸۹- قائدی با ارسال پاس رو به جلو، سعی داشت ابوالفضل جلالی را صاحب موقعیت کند که توپ ا‌و به شکل خطرناکی راهی اوت شد.

انتهای پیام/