نشست سرپرستان کاروان‌های اعزامی به بازی‌های آسیایی

نشست سرپرستان کاروان‌های اعزامی به بازی‌های آسیایی هانگژو با حضور مسوولین شورای المپیک آسیا و دست اندرکاران ستاد برگزاری و همچنین کلیه سرپرستان حاضر در دهکده بازی‌ها برگزار شد.

به گزارش گروه ورزش شبکه لحظه، نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی 2022 هانگژو از یک مهر ماه جاری با برپایی مراسم افتتاحیه رسما در حالی برگزار خواهد شد که رشته های مختلف کاروانهای اعزامی از کشورهای قاره کهن به ترتیب در حال ورود و اسکان در دهکده بازیها هستند.

با توجه به حضور اکثر کشورهای شرکت کننده در دهکده بازی‌ها و نزدیک شدن به مسابقات پیش از افتتاحیه، ستاد برگزاری بازیها اقدام به برپایی نشست های منظم با سرپرستان کاروان کشورهای شرکت کننده می کند که دکتر مناف هاشمی سرپرست کاروان ورزشی اعزامی کشورمان نیز صبح امروز در این نشست توجیهی و هماهنگی حضور یافت.

در این نشست که فرید فتاحیان معاون کاروان نیز حضور داشت، بحث افزایش ساعت کاری و منوی غذایی رستوران، افزایش ساعت کاری وسایل حمل و نقل داخل دهکده، ترتیب برپایی مراسم اهتزار پرچم، شبانه روزی شدن بخش سرویس تایید کارتهای شناسایی و …. مطرح شد و سرپرستان نیز مشکلات و توصیه های خود را به مسئولین ستاد برگزاری اعلام کردند.

این نشست‌ها تا پایان بازی‌ها بصورت منظم برگزار می‌شود تا موارد و مشکلات تیم‌های کشورهای مختلف طرح و نسبت به رفع آن اقدام لازم صورت گیرد.

پایان پیام/